Реабілітаційний центр у Львові закупив дві тонни риби за ціною вдвічі нижчою за ринкову

logo
65542_reabilitacijnij_centr_u_lvovi_zakupiv_dvi.jpeg


Комунальний заклад Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Мрія» (вул. Лисенка, 53 у Львові) 16 лютого підписав договір з підприємицею Мирославою Боднарчук на постачання риби за ціною вдвічі нижчою за ринкову. Про це повідомило видання «Наші гроші. Львів», посилаючись на інформацію системи публічних закупівель Prozorro.

Загальна сума договору – 51,8 тис. грн. За ці гроші, згідно з договором, реабілітаційний центр придбав 200 кг тушок хека по 55,15 грн/кг та 1800 кг філе пангасіуса по 22,65 грн/кг.

Сканкопія договору на закупівлю риби для реабілітаційного центру «Мрія»

Водночас мінімальні гуртові ціни на ринку «Шувар» станом на 20 лютого були наступними: хек по 65 грн/кг, філе пангасіуса – по 49 грн/кг. Роздрібні магазини пропонують філе пангасіуса за цінами від 81 до 128 грн/кг.

Початкова пропозиція Мирослави Бондарчук становила понад 112 тис. грн. Інші учасники пропонували рибу за цінами від 119 до 147 тис. грн. Однак під час аукціону Боднарчук зменшила ціну до 51,8 тис. грн, ПП «Галбізнес Груп» – до 52 тис. грн, ТОВ «Євро фіш» – до 102,35 тис. грн, ПП «Еко-дари» – до 118 тис. грн.

За даними «Наших грошей», Мирослава Боднарук неодноразово брала участь у торгах на постачання продуктів до Нацакадемії Сухопутних військ у Львові, де конкурентами були родичі або бізнесові партнери. Не рідко у цих фірм були навіть одинакові телефонні номери.


А поділитися?