Садовий пообіцяв мультиборди кожній школі

logo
64172_sadovij_poobicjav_multibordi_kozhnij_shko.jpeg


Тетяна Костенко, 16.02.2017, 16:22

Міська рада Львова вирішила обладнати школи міста сучасними мультибордами і кабінетами фізики. Про це заявив міський голова Андрій Садовий під час конференції “Е-освіта”, повідомляє пресс-служба мерії.

Для вчителів інформатики, фізики, біології, хімії та інших дисциплін розпочався цикл навчань, де будуть говорити про нові підходи до уроків, використання новітніх технологій в шкільній освіті. Навчання проводитимуться раз в місяць для вчителів 20 шкіл Львова, де вже є мультиборди (їх закупили торік), і ще 20 шкіл, куди їх закуплять цього року.

Як розповів міський голова, цього року сучасні мультиборди та кабінети фізики мають закупити для усіх шкіл міста.

“Ми живемо у світі, який змінюється щодня. Важко спрогнозувати, що буде завтра. Ми усі бачимо, яка ситуація у навколишніх країнах. Німеччина говорить про брак людей, Польща потребує 5 млн працівників. Наше завдання – давати дітям такий рівень знань, щоб вони були готові до життя у цьому світі”, – наголосив мер.

Городской совет Львова решил оборудовать школы города современными мультибордами и кабинетами физики. Об этом заявил городской голова Андрей Садовой во время конференции “Е-образование”, сообщает пресс-служба мэрии.

Для учителей стартует цикл тренингов, на которых будут говорить о новых подходах к урокам информатики, физики, биологии, химии и других дисциплин, использовании новейших технологий в школьном образовании. Обучение будет проводиться раз в месяц для учителей 20 школ Львова, где уже есть мультиборды (их закупили в прошлом году), и еще 20 школ, в которые закупят в нынешнем.

Как рассказал мэр, в этом году современные мультиборды и кабинеты физики должны закупить для всех школ города.

“Мы живем в мире, который меняется каждый день. Трудно спрогнозировать, что будет завтра. Мы все видим, какая ситуация в соседних странах. Германия говорит о нехватке людей, Польша требует 5 млн работников. Наша задача – давать детям такой уровень знаний, чтобы они были готовы к жизни в этом мире “, – подчеркнул мэр.


А поділитися?