Садовий закликав відправити Луценка у відставку з поста генпрокурора

logo


Мер Львова і лідер партії «Об’єднання Самопоміч» Андрій Садовий заявив, що після видачі Тимура Тумгоєва у Росію генпрокурор Юрій Луценко має піти у відставку. Про це Садовий написав у Facebook 18 вересня.

«Видача інгуша Тумгоєва Росії – значно наглядніше демонструє світогляд Генпрокурора та його керівника, ніж слова і гасла на бігбордах. Це очікуваний і прогнозований фінал, – вважає Андрій Садовий. – Генпрокурор повинен піти у відставку! Президент, який його пропонував, і депутати, які за нього голосували і навіть міняли під Луценка закон, нести політичну відповідальність».

«Мова не йде про вину чи невинність Тумгоєва. Мова про те, чим є для нас Росія. Ворогом чи юридичним і торговельним партнером, як це демонструють подібні справи», – додав Садовий.

Нагадаємо, що 31-річного Тимура Тумгоєва, якого росіяни звинувачують у часті у діяльності ІДІЛ, українські спецслужби передали росіянам вночі 12 вересня. Раніше очільник добровольчого батальйону Муслім Чеберлоєвський заявляв, що Тумгоєв воював у зоні АТО на боці України. Видача Тумгоєва спровокувала масштабні протести під Генпрокуратурою.