Садовий планує призначити собі заступника з питань ветеранів

logo


У Львівській міськраді планують створити нову посаду заступника міського голови – омбудсмена з питань ветеранів та людей з інвалідністю.

Про це йдеться у проєкті ухвали, опублікованій на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради 27 січня 2024 року.

На сайті Львівської міськради підготували та оприлюднили проєкт ухвали, якою планують затвердити заступника міського голови.

Йдеться про утворення нової посади заступника міського голови – омбудсмена
з питань ветеранів та людей з інвалідністю, на яку планують призначити Дмитра Міхальця.

У проєкті ухвал вказано, що це рішення приймається “з метою забезпечення організації належної роботи Львівської міської ради”. 

Зазначимо, станом на сьогодні у міськраді налічується шість посад заступників міського голови Львова.

Це: заступник міського голови з гуманітарних питань (Ірина
Кулинич), керуючий справами виконавчого комітету Львівської міської ради (Наталія Алєксєєва), заступник міського голови з містобудування (Любомир Зубач), заступник міського голови з питань міжнародної співпраці (Сергій Кіраль), перший заступник міського голови (Андрій Москаленко), заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства (наразі нікого не призначено – у січні цього року Ірину Маруняк, яка обіймала цю посаду, призначили радницею міського голови Львова Андрія Садового).

Додамо, у 2019 році тодішній начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Василь Віконський, колишній працівник “Беркуту”, призначив на посаду свого заступника Дмитра
Міхальця, уродженця Хмельниччини, який до цього обіймав посаду начальника управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області.