Серед популярних спеціальностей – журналістика та археологія. В аутсайдерах – російська мова

logo


До традиційно популярних спеціальностей серед вступників у Львівський національний університет ім. І. Франка, як-от, “Міжнародні відносини”, “Право” та “Англійська мова”, додалися також “Журналістика” та “Археологія”. А от в аутсайдерах спеціальність “Російська мова та література”. Про це свідчить кількість заяв поданих абітурієнтами на освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр», які проаналізувало Гал-інфо.

Додамо, що станом на 20 липня на деякі спеціальності досі немає жодного державного замовлення.

Безумовним лідером за числом заявок залишається спеціальність «Право» на юридичному факультеті. Своє бажання навчатися висловило 2 052 на 500 місць. Ця спеціальність також є лідером з кількості держзамовлення. Державне замовлення становить 180 місць.

Лідирує також спеціальність «Філологія, англійська мова і література». На цю спеціальність подано 1 380. Конкурс – 210. Державного замовлення наразі немає.

На спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, міжнародні відносини» подано 1 178 заяв абітурієнтів. Конкурс – 75. Державного замовлення наразі немає.

Однак популярнішою за “Міжнародні відносини” виявилася спеціальність «Туризм». Сюди подали свої заявки 1 262 абітурієнти. Конкурс -100. Державного замовлення 20 місць.

Також 1 171 абітурієнт подав документи на спеціальність «Журналістика». Конкурс – 150. Державного замовлення – 40 місць.

Має популярність серед абітурієнтів також спеціальність «Комп’ютерні науки та інформаційні технології». Свої заяви на цю спеціальність подало 1090 осіб. Конкурс -100. Державного замовлення наразі не з’явилося.

Майже тисяча абітурієнтів висловила бажання навчатися на спеціальності «Історія та археологія». Свої заяви подало 969 осіб. Конкурс – 125. Державне замовлення – 50 місць.

На спеціальність «Міжнародне право» подано 771 заявку. Конкурс – 80. Державне замовлення – 15 місць.

Також популярною є спеціальність «Комп’ютерні науки та інформаційні технології, Інформатика». Свої заявки подало 648 абітурієнтів. Конкурс – 90. Державного замовлення наразі немає.

Чимало заяв абітурієнти подали і на спеціальності «Менеджмент» та «Маркетинг». Так, на «Менеджмент» подано 604 заявки. Конкурс – 220. Державне замовлення – 31. На «Маркетинг» подано 336 заяв. Конкурс – 50. Державне замовлення – 18.

Натомість лідером державного замовлення є спеціальність «Біологія». Тут виділено 100 державних місць. На цю спеціальність подано 573 заяви абітурієнтів. Конкурс – 210.

Далі в рейтингу державного замовлення є спеціальність «Хімія». На неї подало свої заяви 203 абітурієнти. Конкурс – 120. Державне замовлення становить 85 місць.

Цього року держава дала 50 місць державного замовлення на спеціальність «Системний аналіз». Свої заяви подали 249 абітурієнтів. Конкурс – 65.

У лідерах державного замовлення і спеціальність «Фізика та астрономія». Тут виділено 45 бюджетних місць. Свої заяви на спеціальність подав 101 претендент. Конкурс – 125. Тобто, на цій спеціальності недобір.

Популярні серед абітурієнтів і суспільні науки. Лідером цього блоку є спеціальність «Політологія» на філософському факультеті. Свої заяви на цю спеціальність подало 535 абітурієнтів. Конкурс – 60. Державне замовлення – 25.

Після “Політології” йде спеціальність «Психологія». Сюди подало заявок 332 абітурієнти. Конкурс – 90. Державне замовлення – 30.

На спеціальність «Соціологія» свої заявки подав 291 абітурієнт. Конкурс – 60. Державне замовлення – 20.

Окрім того, на спеціальність «Культурологія» подано 242 заявки абітурієнтів. Конкурс – 60. Державне замовлення – 17.

Стала відома кількість бюджетних місць на ОКР “магістр” у ЛНУ ім. І. Франка

На спеціальність «Філософія» подано 164 заявки. Конкурс – 60. Державне замовлення – 25.

У пошані також факультет культури і мистецтв. Так, на спеціальність «Сценічне мистецтво, акторське мистецтво драматичного театру та кіно» подано 205 заявок. Конкурс – 35. Державне замовлення – 6 місць.

А от на спеціальність «Сценічне мистецтво, театрознавство» недобір. Тут подано 24 заяви. Конкурс – 30. Державне замовлення – 4.

Також чи не найбільшим є недобір на спеціальність «Науки про Землю, геологія». Тут подано 48 заяв абітурієнтів. Конкурс –  125. Державного замовлення наразі немає.

Популярним є також і філологічний факультет. Лідером із кількості заявок тут є спеціальність «Філологія, українська мова та література». Сюди подали заяви 647 абітурієнтів. Конкурс – 155. Державне замовлення також значне – 80.

На спеціальність «Філологія, польська мова та література» подало заявок 273 абітурієнти. Конкурс – 30. Державного замовлення наразі немає.

Серед абітурієнтів є популярною спеціальність «Філологія, китайська мова і література». Свої заявки подало – 222 абітурієнти. Конкурс – 20. Державного замовлення також наразі немає.

Окрім того, на спеціальність «Філологія, японська мова і література» свої заявки подали 185 абітурієнтів. Конкурс – 30. Державного замовлення нема.

Недобір на спеціальність «Філологія, російська мова та література». Тут висловило бажання навчатися лише 5 абітурієнтів. Конкурс – 20. Державного замовлення на цю спеціальність нема.

Нагадаємо, що вступна кампанія стартувала з 11 липня і триватиме до 27 липня, але для тих спеціальностей, які передбачають співбесіди чи творчі конкурси, вступна кампанія триває до сьогодні, 20 липня.

Термін подачі оригіналів на ОКР “бакалавр” на бюджетну форму навчання розпочнеться 1 серпня і триватиме до  5 серпня, щодо платників, то до 10 серпня можна подати оригінали документів.

Як писало Гал-інфо, цього року вперше всі абітурієнти подаватимуть документи через Інтернет.

Матеріал підготований за інформацією сайту vstup.info.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

НА ГОЛОВНУ