У Червоноградській лікарні виникла критична ситуація з водою та теплом

logo


Взимку лікарню можуть закрити, якщо до цього часу тут не облаштують автономні водопостачання та теплопостачання.

Про це повідомляє Ехо Червонограда у Фейсбуці.

Вчора, 30 квітня, на сесії Червоноградської міської ради міський голова Червонограда Андрій Залівський заявив, що у Червоноградській центральній міській лікарні виникла складна ситуація із водопостачанням та теплопостачанням.

Наразі 29 та 30 квітня були проведені наради щодо підготовки лікарні
до можливих перебоїв з водою і з теплом взимку.

“Це є вимога області. Якщо ми не передбачимо альтернативних джерел тепла і води, може бути таке, що лікарня функціонувати не буде” – заявив Залівський.

Через це депутати вирішили перевести 350 тис. грн, призначених для фінансування освітньої галузі, й передали на виготовлення проєктно-кошторисної документації для облаштування автономного водопостачання і кошторисної документації на встановлення твердопаливного котла у Червоноградській
лікарні.

Нагадаємо, у 2023 році відділення психоневрології у Червонограді, що перебувало на балансі у Львівського обласного клінічного психоневрологічного диспансеру, перейшло у підпорядкування Червоноградської центральної міської лікарні.

Додамо, влітку у
Червонограді закриють всі дитячі садочки через надання відпусток вихователям та проведенням ремонтних робіт. Також через критичне навантаження на електричні системи Львівщини вуличне освітлення у місті працюватиме лише до півночі.