Школа свідомого лідерства: у Львові зібрали на проєкті молодь із різних міст України

logo


Школа свідомого лідерства: у Львові зібрали на проєкті молодь із різних міст УкраїниУ п’ятницю, 29 березня, студенти із різних міст України з’їхалися до Львова, аби взяти участь у проєкті “Школа свідомого лідерства”,який триватиме три дні

На відкритті проєкту побувала журналістка “Еспресо.Захід”.

“Ми вирішили зреалізувати цілу програму навчальну, яка б дала старт розвитку молоді в процесі державотворення, освітнього середовища, проєктного менеджменту. Тому щосьогодні дуже важливо навчити молодь реалізовувати багато соціально важливих ініціатив”, – розповідає голова колегії студентів ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького та правління ГО “Молодіжне об’єднання “Свідомий вибір”” Владислав Корженевський.

Школа свідомого лідерства у Львові

Реалізовують цю навчальну ініціативу Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького спільно з громадською організацією МО “Свідомий вибір”. Проєкт зібрав близько 50 студентів зі Львова, Рівного, Дубна, Києва, Кривого Рогу та Миколаєва. Усе це небайдужамолодь, яка прагне розвивати та змінювати як свої спільноти у містах, так і в усій країні.

А щоб навчатися, спілкуватися та опановувати нові навики було комфортно, проєкт підтримала та прийняла гостей у свій простір база відпочинку “Бухта Вікінгів”. Тут відбуваються усі події Школи, а також мешкають учасники з інших міст. Власне така локація також не випадкова, адже організатори проєкту переконані, найліпший формат здобування нових знань – це поєднання навчання із відпочинком

Підчас відкриття молодь мала нагоду краще познайомитись між собою та із організаторами навчань, поспілкуватись і отримати чимало слів підтримки. Першим спікером, який привітав учасників, став заступник голови Львівської ОВА Олександр Кулепін, який побажав студентам вдалого старту, успіху та наснаги.

Школа свідомого лідерства у Львові

Якпояснює Владислав Корженевський, ця триденна зустріч у Львові – вже другий етап проєкту. Спершу студенти брали участь в онлайн-навчанні, яке тривало місяць і навіть передбачало екзамени, за якими вже їх і відібрали для тренінгів у Львові, де вони матимуть дуже насичену програму.

“Це є брифінги, це є дискусійні панелі, якістосуються освіти, перспектив молоді, розвиток молодіжних ініціатив, як їх реалізовувати. До речі, один зі спікерів надаватиме учасникам конкретні пропозиції, де б вони могли себе реалізовувати вже завтра, – розповідає він. – Окрім того, буде представник бізнесу. А також дуже багато тренінгів, які стосуються саме командотворення. Адже з цієї когорти людей, з цього класу громадських діячів майбутніх ми маємо мету створити величезну потужну команду, яка буде працювати не окремо, аразом”.

Школа свідомого лідерства у Львові

Також серед різних навчальних панелей учасники матимуть нагоду презентувати власні ініціативи, над якими вони багато працювали та які точно планують реалізувати у своїх містах і спільнотах.

“Під час онлайн-частини ми усі прописували проєкти, проходили навчання.І за результатами того, як кожен учасник брав участь вній, ми мали нагоду потрапити сюди. Це нам дає розвиток і нові можливості однозначно, – зазначає Анастасія, яка приїхала із Кривого Рогу. Про те, який саме проєкт підготувала поки не розповідає, але підкреслює. – Спочатку це працюватиме для нашого міста, а потім, якщо такий формат підійде, то можна буде розповсюджувати по всій Україні”.

Школа свідомого лідерства у ЛьвовіШкола свідомого лідерства у Львові

Як переконаний в.о. ректора ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького Іван Парубчак, сьогодні надзвичайно важливо у молоді формувати лідерські здібності та відшукувати у їхньому внутрішньому потенціалі ці якостей.

“Однозначно, війна завершиться, завершиться нашою перемогою. І з одного бокупісля цього, а з іншого вже й сьогодні, нам потрібно думати, як розвиватиметься наша країна і кожен із нас зокрема. А країна не може розвиватися без лідерів та без прогресу”, – наголошує Іван Парубчак.

Школа свідомого лідерства у Львові Школа свідомого лідерства у Львові

А для вдалого старту навчання організатори підготували для учасників цікаве завдання: кожен із присутніх повинен був написати на папері свої побажання на час проєкту для іншого, але зовсім не знав, до кого ж потрапить його послання. Бо доставка його відбувалася доволі спонтанно та весело. Листи перетворилися на літачки та легко вирушили до своїх адресатів, підкреслюючи не лише навчальну, а й вільну та творчу атмосферу проєкту.

Школа свідомого лідерства у Львові Школа свідомого лідерства у ЛьвовіШкола свідомого лідерства у Львові Школа свідомого лідерства у ЛьвовіШкола свідомого лідерства у Львові Школа свідомого лідерства у ЛьвовіШкола свідомого лідерства у Львові

Фото: Андріана Стахів

Теги:

Читайте також: