Сьогодні низку парків Львова оброблятимуть від кліщів. Перелік

logo


Акарацидною обробкою парків займається обласне комунальне підприємство «Профілактична дезінфекція».ілюстративне фото: uk.hoboetc.com

ілюстративне фото: uk.hoboetc.com

2 та 3 травня у Львові оброблятимуть від кліщів низку парків, унаслідок чого львів’ян закликають утриматися від прогулянок парками. Про це інформує відділ екології та природних ресурсів департаменту містобудування ЛМР.

Зокрема сьогодні, 2 травня, акарацидну обробку проіедуть у лісопарку «Погулянка», в парках «Личаківський», «Залізна Вода»,«Горіховий Гай», «Піскові озера». Завтра, 3 травня, оброблятимуть «Скнилівський парк».

У повідомленні додають, що графік може змінюватись, залежно від погодних умов. Львів’ян закликають не відвідувати перелічені парки впродовж 72 годин.

Нагадаємо, протягом квітня у Львові планують провести акарацидну обробку 14-ти парків для боротьби із кліщами. Зокрема у квітні обробили вісім парків, серед яких «Високий Замок», «700 річчя Львова», «Замарстинівський», «Залізна Вода», Імені Папи Римського Івана-Павла ІІ, «Снопківський», «Майорівка» та «Стрийський».