Сьогодні водію маршрутки, яка вбила монахиню, оберуть запобіжний захід. На роботі чоловіка характеризують добре

logo


image

Крайня справа – сестра Ольга, яка загинула під колесами маршрутки

Колеги водія кажуть, що він чоловік адекватний і врівноважений. До цього жодного ДТП не скоював, на цьому маршруті працює приблизно два роки.

У Львові маршрутка збила двох монахинь, які йшли пішохілним переходом. Водій після наїзду на жінок не кинувся надавати їм допомогу, а рушив далі. І кілька кілометрів тягнув за собою одну з потерпілих. Вона загинула.

Про це 20 листопада йдеться в сюжеті ТСН, пише Dailylviv.com.

Поліцію  і швидку викликали свідки.

“По прибуттю працівників поліції на місці події була 1 потерпіла, яка отримала незначні тілесні ушкодження, з медичного закладу відпущена додому, другої потерпілої на місці не було”, – зазначили правоохоронці.

Як з’ясувалося пізніше,  бус потягнув її за собою.

Водія маршрутки поліція  затримала на кінцевій зупинці – за сім кілометрів від місця ДТП. Там і знайшли тіло другої потерпілої. Загибла лежала неподалік автобуса.

“Тіло жінки потрапило під нижню частину автобуса, зачепилося одягом за виступаючі нижні частини транспортного засобу і на значній відстані впало і вже було виявлено свідками і оформлено представниками поліції”, – розповіли в поліції.

Загибла – 48-річна монахиня  Латинського катедрального собору. Працювала на парафіяльній кухні. Травмованій – 67 років. Вона настоятелька монастиря сестер францисканок. Відомо, що сестри йшли на ранкове богослужіння.

Водія маршрутки вже оглянули. Він був тверезий, пояснити свій вчинок не може.

Колеги водія кажуть, що він адекватний і врівноважений. До цього жодного ДТП не скоював, на цьому маршруті працює приблизно два роки.

Як з’ясувалося згодом, 48-річною жінкою, яка загинула у ДТП була уродженка міста Болехова Ольга Дуплеца. Вона народилася 3 вересня 1974 року.

Жінка була монахинею із Конгрегації сестер Францисканок Родини Марії, пишуть у групі Болехівчани.

Монахиня Ольга, яку водій маршрутки збив і протягнув через пів Львова, йшла на ранкову месу (відео)

ДТП з тортурами: маршрутка збила двох жінок, одну з яких волочила з центру до околиці Львова (відео)