Соліста Оперного театру у Львові звинувачують у сепаратизмі: подробиці скандалу

logo
163137_solista_opernogo_teatru_u_lvovi_zvinuvach.png


Соліста Львівського національного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької, арт-директора та вчителя Львівської школи академічного та сучасного балету Миколу Санжаревського, кілька днів тому звинуватили у підтримці та фінансуванні незаконних республік “ЛДНР”.

Журналісти сайту 032.ua зібрали всю відому інформацію станом на сьогодні.

Що сталося.

У вівторок, 9-го січня, блогер із Одеси Олена Добровольська на сайті “Enigma,” вперше опублікувала інофрмацію про те, що соліст Львівського театру опери та балету на своїй сторінці в соціальній мережі Вконтакті поширює дописи від сепаратистських спільнот та підтримує незаконно створені на території України республіки ОРДЛО.

В підтвердження своїх слів Добовольска у своєму блозі оприлюднила скріншоти сторінки Санжаревського в соціальній мережі Вконтакті:

Більше того, журналістка стверджує, що Санжаревський не просто підтримує сепаратистські настрої так званих республік, а ще й фінансує російський тероризм на території нашої країни, збираючи для цього гроші за допомогою сервісу “WebMoney”:

До слова, ще до публікацій Олени Добровольської, інформація щодо Миколи Санжаревського з’явилася на сайті “Миротворець”:

Зазначимо, що цей ресурс займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

Що далі.

На жаль, Микола Санжаревський не захотів спілкуватися із журналістами нашого видання, проігнорувавши наше повідомлення в соціальній мережі Facebook. Хоча раніше він на своїй сторінці у Facebook щиро дивувався журналістам, які пишуть  “свої факти”, а не звертаються за коментарями особисто до нього:

Втім, соліст Оперного театру не оминув увагою журналістів видання Zaxid.net. Їм Микола Санжаревський розповів що буде звертатися в СБУ через інофрмацію, яку поширюють про нього журналісти інших ЗМІ.

“Справа в тому, що я втратив доступ до своєї сторінки Вконтакі ще у 2014 році. Я намагався відновити пароль, однак нічого не вдалося”, – сказав Санжаревський.

За його словами, у 2015 чи 2016 роках СБУ вже проводила перевірку щодо подібних звинувачень щодо діяльності театрала, однак не виявила жодних правопорушень.

“Судячи з повторного резонансного звинувачення, я вимушений буду запросити нову перевірку (чи щось на кшталт цього), оскільки такі звинувачення можуть знищити все, що я і моя команда створили та назавжди сплюндрувати моє ім’я. У зв’язку з цим прошу дочекатися мого повернення і походу до інстанцій”, – зазначив Санжаревський.

І вже сьогодні, 10-го січня, на офіційному сайті Оперного театру повідомили про те, що керівництво закладу звернулося в СБУ з вимогою перевірити наведені у ЗМІ факти щодо діяльності діяльності свого працівника.

“З даного факту також проводиться службове розслідування”, – зазначено в заяві.

Що кажуть в правоохоронних органах.

Речник УСБУ у Львівській області Олег Александров розповів журналісту нашого видання про те, що Служба безпеки України ще у 2015 році проводила перевірку щодо протиправної діяльності Миколи Санжаревського. Але тоді правоохоронці не виявили порушень, але винесли артисту офіційне застереження від подібних дій.

“У зв’язку з новими обставинами, СБУ вже розпочала юридичну перевірку його дій. Наразі зарано говорити, яким може бути покарання: треба дочекатися офіційних результатів, а вирішувати все буде суд”, – сказав Александров.

Читайте також на нашому сайті:

10 найбільших розчарувань львів’ян у 2017-ому році.


А поділитися?Вам має сподобатись...