Спецпризначенці зі Львівщини пройшли двомісячні курси

logo
161190_specpriznachenci_zi_lvivwini_projshli_dvo.jpeg


15:10 29 грудня 2017 р.

У п’ятницію, 29 грудня, бійці підрозділу спеціального призначення «КОРД» отримали сертифікати про закінчення двомісячного курсу підготовки на базі Центру підготовки підрозділів спеціального призначення Нацполіції.

Про це повідомили сьогодні, 29 грудня, в прес-службі Нацполіції, де також розповіли: «Відтепер поліцейські спецпризначенці виконуватимуть відповідні завдання в обласних підрозділах. У заході взяли участь глава Національної поліції України Сергій Князєв, заступник очільника Нацполіції Олексій Руденко, керівник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Крістофер Сміт та керівники обласних управлінь».

Сергій Князєв привітав спецпризначенців зі закінченням курсу підготовки й запевнив: «Ті, хто гідно пройшли всі відбіркові, а також заключні етапи, тепер можуть рахувати себе бійцями того найважливішого фронту, у якого один девіз – тільки перемагати. Від вашого уміння і навиків залежить життя громадян, життя поліцейських і заручників».

«Очільник Нацполіції також подякував представникам Посольства США, які надають всебічну допомогу у підготовці працівників «КОРДу». Своєю чергою, керівник відділу з правоохоронних питань посольства США в Україні Крістофер Сміт відзначив ефективність партнерської роботи з Національною поліцією», – поінформували також у прес-службі Нацполіції.

Крістофер Сміт зазначив: «Ми пишаємося розширенням «КОРДу» по всій Україні. Сподіваюсь відвідати ваші управління у Луцьку та у Львові в найближчий час».

«Новобранців також привітали керівники поліції у Волинській та Львівській областях. «Відтак, на сьогоднішній день діє 20 територіальних підрозділів КОРД – у Київській, Одеській, Харківській, Сумській, Житомирській, Рівненській, Донецькій, Чернівецькій, Закарпатській, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Кіровоградській, Івано-Франківській, Луганській, Хмельницькій,  Львівській та Волинській областях, а також у Києві», – повідомили також у прес-службі Нацполіції.


А поділитися?