Спортсмен зі Стебника увійшов у рейтинг найкращих боксерів-професіоналів світу

logo


ЛЮДИ

Олег Довгун піднявся на шосте місце у рейтингу WBA. Боксер зі Стебника може претендувати на чемпіонський титул уже наступного року.

Фото: Відділення НОК у Львівській області

Спортсмен зі Стебника Олег Довгун увійшов у рейтинг найкращих боксерів-професіоналів світу. Напередодні, 1 грудня, Всесвітня боксерська асоціація (WBA) опублікувала свіжий рейтинг найкращих боксерів-професіоналів світу у 17-ти вагових категоріях. Дебютував у ТОП-15 рейтингу вагової категорії до 55,3 кілограмів і 27-річний боксер зі Стебника. Про це повідомили у Відділенні НОК України у Львівській області.

Там також зазначили, що Олег Довгун піднявся на шосте місце у рейтингу WBA. Боксер зі Стебника може претендувати на чемпіонський титул уже наступного року. Але, ймовірно, йому доведеться провести ще один-два бої перед тим, як вийти на чемпіонський бій.

Додамо, що Олег Довгун став першим боксером з Львівщини після Андрія Котельника, який увійшов у ТОП-15 рейтингу однієї із чотирьох основних боксерських федерацій.

Як писав Galnet, 14 листопада у Піттсбурзі, що у США, 27-річний боксер зі Стебника Олег Довгун здобув 13-ту перемогу на професійному рингу.

За одностайним суддівським рішенням в 10-раундовому поєдинку він переміг 34-річного американця Гленна Дезурна і завоював титул NABA (Північноамериканської боксерської асоціації) у ваговій категорії до 55,3 кг. Після цієї перемоги Олег Довгун автоматично потрапить у ТОП-15 свіжого рейтингу WBA (однієї з чотирьох основних боксерських федерацій у профі-боксі) і суттєво наблизиться до своєї мети – стати чемпіоном світу серед професіоналів за основною версією, – повідомили у відділенні НОК України у Львівській області.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.