Спортсменки Львівщини вибороли медалі чемпіонату України з художньої гімнастики

Спортсменки Львівщини вибороли медалі чемпіонату України з художньої гімнастики у групових вправах

У Києві з 30 червня по 3 липня відбувся чемпіонат України з художньої гімнастики у групових вправах. Львівщину на змаганнях
представляли три команди, які гідно виступи.

Результати багатоборства:

1м ? – національна збірна команда України – 1 2м ? – національна збірна команда України – 2 3м ? – збірна команда Львівської області ?

Склад команди Львівської області:

?Ощіпко Сніжана ?Засадна Анна ?Щелецька Анастасія ?Сашина Вікторія ?Скригіна Вероніка

Тренерки команди: Родевич Христина, Тарасяк Христина, Сороковська Катерина, Іванів Ірина.

У фінальних
змаганнях у вправі з 5 обручами:

1м ? – національна збірна команда України – 1 2м ? – команда Львівської області №1 3м ? – команда Київ №1

Склад команди Львівської області: ? Мельник Богдана ? Сидорак Каріна ? Борис Марта ? Кушнір Яна ? Загребельна Анна ? Пархалюк Олександра

Тренерки команди: Сороковська Катерина, Ленишин Вікторія, Руда Ірина, Кравченко Ольга, Гринюка Любов, Іванів Ірина.

Також вітаємо Аліну Мельник, яка тричі
??? піднімалась на найвищу сходинку п’єдесталу в складі національної збірної команди України (тренер Руда Ірина).

Голос Сокальщини на GoogleNews Читати далі

Wednesday July 3rd, 2024

Червоноградка Аліна Лістунова – чемпіонка серед молоді у стрибках у довжину

Friday June 28th, 2024

Львівщина вперше прийме Чемпіонат України з легкої атлетики

Wednesday June 26th, 2024

Легкоатлет з Львівщини Роман Павлик виборов ліцензію на Паралімпійські Ігри в Парижі

Tuesday June 25th, 2024

Збірна
Львівщини посіла друге загальнокомандне місце на чемпіонаті України з легкої атлетики

Аліна Мельник з Львівщини – бронзова призерка етапу Кубку світу з художньої гімнастики