Спортсмени зі Львівщини вибороли чотири медалі на молодіжному чемпіонаті України з дзюдо

Львівські дзюдоїсти вибороли 4 медалі на молодіжному чемпіонаті України. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

У Києві минулого тижня завершився чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років. За нагороди у столиці змагались 287 учасників з 21 областей України. Високий результат на змаганнях показала команда Львівщини, якупредставляли 23 спортсмени.

Нагороди завоювали:

18-річний Андрій Камінський став третім у ваговій категорії до 60 кг. Його тренує Владислав Дребот.20-річний Богдан Цисар став бронзовим призером у ваговій категорії до 81 кг. Його наставники Федір Загура та Андрій Надопта.20-річний Євгеній Рибалов став бронзовим призер у ваговій категорії до 90 кг. Його тренує Араз Туваков.20-річний Нікіта Берегульський став бронзовим призером у ваговій категорії до 100кг. Його тренують Олег Шестопалов, Федір Загура та Андрій Надопта.

За результатами змагань буде сформована збірна команда України для участі у чемпіонаті Європи серед молоді до 23 років, які відбудуться у листопаді у Франції.

Також цього місяця Львівщина буде приймати чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років. Змагання відбудуться з 28 до 30 вересня у приміщенні Emily Sport Arena. За результатами цих змагань буде сформована збірна команда України для участі учемпіонаті Європи серед кадетів до 18 років.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.