Стало відомо, де в Городку встановлять нові відеокамери

logo


Міська рада напрацьовує подальші кроки встановлення камер відеоспостереження в Городку. Про це повідомляє прес-служба Городоцької міської ради.

В Городку нещодавно встановлено ще декілька камер відео спостереження на вулицях міста, що закуплені Городоцькою міською радою в напрямку впровадження програми “Безпечне місто: Городок онлайн”.

На днях же у мерію прибули на зустріч представники львівської охоронної фірми “360 PROTECT”, щоб обговорити подальші кроки співпраці (цьогоріч у квітні відбувся їх перший візит у міську раду).

Так, на цій зустрічі міський голова Городка Роман Кущак та спеціаліст міської ради Юрій Пилат поділились своїм баченням подальшого встановлення камер відео спостереження в Городку, зокрема, на міському кладовищі, для охорони порядку та попередження нищення пам’яток.

У мерії переконані, що охоплення вулиць міста камерами відеоспостереження не лише полегшить роботу поліції, а й знеохочуватиме потенційних порушників громадського спокою до вчинення різноманітних злочинів ат актів вандалізму.

Городской совет нарабатывает дальнейшие шаги установки камер видеонаблюдения в Городке. Об этом сообщает пресс-служба Городкского городского совета. 

В Городке недавно установлено еще несколько камер видеонаблюдения на улицах города, закупленных Городокским городским советом в рамках внедрения программы “Безопасный город Городок онлайн”.

На днях же в мэрию прибыли на встречу представители львовской охранной фирмы “360 PROTECT”, чтобы обсудить дальнейшие шаги сотрудничества (в этом году в апреле состоялся их первый визит в городской совет).

Так, на этой встрече мэр Городка Роман Кущак и специалист городского совета Юрий Пилат поделились своим видением дальнейшего установления камер видеонаблюдения в Городке, в частности, на городском кладбище, для охраны порядка и предупреждения уничтожения памятников.

В мэрии уверены, что охват улиц города камерами видеонаблюдения не только облегчит работу полиции, но и охладит пыл потенциальных нарушителей общественного спокойствия к совершению различных преступлений ат актов вандализма.