Стало відомо, коли у місті відновлять подачу гарячої води

logo


У місті на тиждень раніше від запланованого графіку можуть відновити подачу гарячої води. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У Львові тривають гідравлічні випробування систем теплопостачання, у зв’язку з підготовку теплових мереж до нового опалювального сезону. Поривів на мережах виявлено не багато, відтак, подати гарячу воду до будинків мешканцям можуть раніше, ніж було заплановано — на тиждень. Вже з п’ятниці гарячу воду можуть відновити мешканцям Шевченківського району, Левандівки та Рясне, а наступного тижня — всім іншим споживачам. Про це сьогодні повідомили керівники теплопостачальних підприємств міста під час апаратної наради.

“Сьогодні заповнюємо системи по ТЕЦ-2, це стосується Шевченківського району. Плануємо на кінець п’ятниці вийти у робочий режим. По ТЕЦ-1 також вже заповнюємо систему, плануємо до кінця тижня це виконати, і в п’ятницю-суботу розпочати вже роботу ТЕЦ, а наступного тижня повністю подати гарячу воду. Шевченківський район вже з п’ятниці може отримувати гарячу воду, а з понеділка — всі інші будинки. На вихідні по ТЕЦ-1 ми також почнемо запускати системи, але там об’єми значно більші, тому наступного тижня дамо гарячу воду в усі будинки. Ми на тиждень випереджаємо графіки”, — розповів Валентин Вольський, директор ЛМКП “Львівтеплоенерго”.

Також раніше, ніж планувалось, подадуть гарячу воду мешканцям Левандівки, Рясне-1 та Рясне-2.

“148 будинків зараз залишаються без гарячої води. Відповідно до плану, ми у понеділок маємо подати гарячу воду, але ми десь на п’ятницю виходимо на подачу гарячої води, думаю, на другу половину дня. Це вся Левандівка, Рясне-1 та Рясне-2. Маємо 24 пориви після гідравліки, вже почали працювати по їх ліквідації”, — повідомили в ЛКП “Залізничнетеплоенерго”.

В городе на неделю раньше запланированного графика могут возобновить подачу горячей воды. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Во Львове продолжаются гидравлические испытания систем теплоснабжения, в связи с подготовкой тепловых сетей к новому отопительному сезону. Порывов на сетях обнаружено не много, поэтому, подать горячую воду в дома жителей могут раньше, чем было запланировано – на неделю. Уже с пятницы горячую воду могут восстановить жителям Шевченковского района, Левандовки и Рясное, а на следующей неделе – всем остальным потребителям. Об этом сегодня сообщили руководители теплоснабжающих предприятий города во время аппаратного совещания.

“Сегодня заполняем системы по ТЭЦ-2, это касается Шевченковского района. Планируем на конец пятницы выйти в рабочий режим. По ТЭЦ-1 также уже заполняем систему, планируем до конца недели это выполнить, и в пятницу-субботу начать уже работу ТЭЦ, а на следующей неделе полностью подать горячую воду. Шевченковский район уже с пятницы может получать горячую воду, а с понедельника – все остальные дома. На выходные по ТЭЦ-1 мы также начнем запускать системы, но там объемы значительно больше, поэтому на следующей неделе дадим горячую воду во все дома. Мы на неделю опережаем графики”, – рассказал Валентин Вольский, директор ЛГКП “Львовтеплоэнерго”.

Также раньше, чем планировалось, подадут горячую воду жителям Левандовки, Рясное-1 и Рясное-2.

“148 домов сейчас остаются без горячей воды. Согласно плану, мы в понедельник должны представить горячую воду, но мы где-то на пятницу выходим на подачу горячей воды, думаю, на вторую половину дня. Это вся Левандовка, Рясное-1 и Рясное -2. Имеем 24 порывы после гидравлики, уже начали работать по их ликвидации”, – сообщили в ЛКП “Зализнычнетеплоэнерго”.