Стало відомо, що вкрали вбивці продавців у Бориславі

logo


20.12.2017, 10:34

Борислав, магазин, продавцыСтали відомі подробиці жорстокого вбивства у Бориславі. Про це повідомляє ZAXID.NET. 

Невідомі, які при пограбуванні магазину “Комп’ютерний всесвіт” у Бориславі вбили двох продавців, викрали з магазину 23 мобільні телефони та 25 тис. грн виручки. Цю інформацію ZAXID.NET підтвердив начальник Бориславського відділу поліції Олександр Закутний.

“З магазину техніки, де було вбито двоє продавців, викрали 23 мобільні телефони без коробок – просто з вітрини – та 25 тис. грн денної виручки”, – сказав Олександр Закутний.

За інформацією місцевого видання “Медіа Дрогобиччина”, магазин комп’ютерної техніки, в якому сталось пограбування з подвійним вбивством, не мав власного охоронця, а лише угоду із поліцією охорони. Відеоспостереження в магазині працювало в режимі онлайн, тобто відео з камер спостереження не зберігалося. А зовнішніх камер відеоспостереження, з яких було б видно магазин, немає, хоча це – центр міста.

Нагадаємо, 7 грудня у Бориславі при пограбуванні магазину “Комп’ютерний всесвіт” невідомі жорстоко вбили двох продавців – 27-річного чоловіка та 20-річну дівчину. В обох були колото-різані рани. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) КК України та за ч. 4 ст. 187 (розбій).

А вже 11 грудня у зв’язку з резонансним вбивством правоохоронці влаштували облаву на місцевих ромів. Зокрема працівники поліції забрали на допити всіх чоловіків із понад 20 ромських сімей.  Наступного дня роми поскаржилися на дії поліції до прокуратури. За їх словами, правоохоронці виламували двері домівок та навіть жорстоко поводились із чоловіками, яких забирали на допити.

Стали известны подробности жестокого убийства в Бориславе. Об этом сообщает ZAXID.NET. 

Неизвестные, которые при ограблении магазина “Компьютерная вселенная” в Бориславе убили двух продавцов, похитили из магазина 23 мобильных телефона и 25 тыс. грн выручки. Эту информацию ZAXID.NET подтвердил начальник Бориславского отдела полиции Александр Закутный.

“Из магазина техники, где были убиты двое продавцов, похитили 23 мобильных телефона без коробок – просто с витрины – и 25 тыс. грн дневной выручки”, – сказал Александр Закутный.

По информации местного издания “Медиа Дрогобиччина”, магазин компьютерной техники, в котором произошло ограбление с двойным убийством, не имел собственного охранника, а лишь соглашение с полицией охраны. Видеонаблюдение в магазине работало в режиме онлайн, то есть видео с камер наблюдения не сохранялось. А внешних камер видеонаблюдения, с которых было бы видно магазин, нет, хотя это – центр города.

Напомним, 7 декабря в Бориславе при ограблении магазина “Компьютерная вселенная” неизвестные жестоко убили двух продавцов – 27-летнего мужчину и 20-летнюю девушку. У обоих были колото-резаные раны. По данному факту открыто уголовное производство по ч. 2 ст. 115 (умышленное убийство) УК Украины и по ч. 4 ст. 187 (разбой).

А уже 11 декабря в связи с резонансным убийством правоохранители устроили облаву на местных цыган. В частности работники полиции забрали на допросы всех мужчин из более 20 цыганских семей. На следующий день цыгане пожаловались на действия полиции в прокуратуру. По их словам, правоохранители выламывали двери домов и жестоко обращались с мужчинами, которых забирали на допросы.