Стриянин Святослав Гасюк став віцечемпіоном світу з кікбоксингу

28-річний Святослав Гасюк зі Стрия здобув срібну медаль на чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Спортсмен дійшов до фіналу, перемігши в представників Мексики, Туркменістану та Азербайджану. Однак у непростому фінальному поєдинкувін поступився представнику Туреччини і таким чином здобув срібну нагороду.

Це не перша відзнака Святослава Гасюка на міжнародних змаганнях. Влітку цьогоріч він став срібним призером Кубка світу з кікбоксингу WАКО, у 2022 році здобув «бронзу» з кікбоксингу WAKO на Європейських студентських іграх.

Святослав Гасюк тренується він у стрийськомубійцівському клубі «Хануман». Він майстер спорту України міжнародного класу. Також навчається на факультеті здоров`я людини та природничих наук Дрогобицького педагогічного університету.

Зауважимо, чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO проходив у Португалії з 17 по 26 листопада. Участь у змаганнях взяли 1670 спортсменів із 70 країн світу.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.