Студенти УКУ створили мобільний додаток для порівняння цін на таксі

logo


Студенти Українського католицького університету разом із Львівською бізнес-школою випустили мобільний додаток, який порівнює ціни на таксі у Львові. Наразі у додатку «Рушай» є можливість замовити чи порівняти вартість замовлення таксі Uber, «Економ», «Оптимальне» та «643». Однак розробники програми заявили, що ведуть переговори ще із кількома службами.

Працює додаток просто: ви обираєте місце, з якого будете їхати, кінцеву точку і далі програма видає вам доступні варіанти. Після того, як ви оберете один із запропонованих варіантів, на екрані телефона відобразиться інформація про автомобіль, орієнтовний час прибуття, можливість зателефонувати водію або ж скасувати поїздку.

«Наразі ринок таксі досить сегментований. З одного боку є певні «гіганти»: Uklon змагається з Uber, а з іншого – менші гравці, локальні компанії. Останні, як правило, мають асоціацію з сервісами, куди потрібно дзвонити. У боротьбі на ринку «Рушай» займає позицію підтримки місцевих компаній таксі», – пояснює один із засновників проекту Тарас Сливка.

Додаток «Рушай» доступний наразі лише для телефонів на базі Android.