«Сухий фонтан» на Митній заструменів бризками!

logo
82650_suhij_fontan_na_mitnij_zastrumeniv_brizka.jpeg


Двадцять п’ять форсунок, з яких б’є угору вода, розташовані на рівні пішохідних плит. Струмені фонтану спадають просто на граніт, яким замостили оновлену площу Митну. Поки її готують до урочистого відкриття у травні (на День міста) львів’яни вже отримали цікаву локацію для святкових прогулянок.

Площа, від якої бере початок колись залюднена вулиця Личаківська, знайома і містянам, і мешканцям східних сіл. Її обіймають трамвайні колії, під нею знаходиться просторий підземний перехід, а довкола – безліч пам’яток старого Львова. Колись запилючена і суха, а тепер – жива і грайлива площа вбирається у зелень і веселкові бризки.

Оцінити їх у хмарну і холодну погоду, яку обіцяють Львову на Великдень, також можна. Фонтан не працюватиме лише узимку, а вівторковий сніжок не повинен позбавити львів’ян атракції. Вільний вхід у пішохідний фонтан обіцяє подарувати чимало веселощів і гарних фото.

За задумом проектантів реконструкції площі, вночі її підсвічуватимуть точковим світлом. Як і форсунки з водою, світильники вирішили вмонтувати на долівку – на рівні гранітних плит. Майже півтори сотні «світлячків» розлітатимуться площею від брами музею Пінзеля.

Вже у травні тут можна буде відпочити серед дня або побесідувати ввечері, використовуючи вуличні меблі та паркінг для велосипедів. Улітку екзотичні дерева площі Митної даруватимуть тінь і прохолоду, а згодом – й незвичні плоди. Острівець громадського простору, що дзвенить життям і струмками, стане добрим зразком “ревіталізації”, а не простого ремонту старої площі.

Фото ілюстративне


А поділитися?Вам має сподобатись...