ТОП-7 виставок у Львові, які варто відвідати до кінця серпня

logo


Уже закінчується літо, тож слід подумати про культурне дозвілля, аби спогади про спекотну пору цьогоріч були наповнені цікавими моментами.

Сайт 032.ua традиційно пропонує своїм читачам добірку мистецьких подій на найближчий час, які не слід оминати увагою.

Ірина Фартух «Вуличками Львова»

Мисткиня Ірина Фартух працює з фактурним живописом та фігуративним малярством і наслідує у цьому львівську школу художників-авангардистів ХХ століття (І. Труш, О. Новаківський, Г. Смольський, М. Демцю, Я. Музика, М. Сельська та ін.). Глядач може знайти тут увесь спектр жанрів: портрет, пейзаж, натюрморт, переповнені авторським баченням та емоціями і, звісно ж, вловити іскринку типової львівської атмосфери.

Коли? До 30 серпня.

Де? Арт-салон «Сливка», вул. Театральна, 24.

Скільки? Безкоштовно.

Анастасія Старко «Сад/Garden»

Молода художниця Анастасія Старко цікавиться станковою графікою, перформансом та колажем, що й демонструє у своїх роботах. На полотнах уже другої її виставки відображений внутрішній «Сад» особистості, який росте, упорядковується, вигрівається, у якому достигають плоди й квітнуть квіти.

Коли? До 23 серпня, часи роботи: вт. – нд., з 13 до 19 години

Де? Мистецька галереї Гері Боумена, вул. Наливайка, 18.

Скільки? Безкоштовно.

Влодко Кауфман «Сум. Сумнів. Сумнівність»

Український художник та співтворець мистецького об’єднання «Дзиґа» Влодко Кауфман вирішив поділитися з публікою плодом свого довготривалого внутрішнього пошуку та діалогу. Особливістю виставки є фон картин, для якого автор свідомо використав шрифт Брайля.

Коли? До 27 серпня, з вівторка по неділю, з 12 до 19 години.

Де? Галерея сучасного сакрального мистецтва ІконАрт, вул. Вірменська, 26.

Скільки? Безкоштовно.

«Любити музику. Франц Ксавер Моцарт та музичне життя у Львові»

Виставка-конференція, присвячена постаті сина видатного композитора Вольфганга Амадея Моцарта — Францу Ксаверу, є своєрідним початком Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt.

З 1808 до 1838 року Франц Ксавер Моцарт — композитор, піаніст, диригент і педагог — жив у Львові та творив його нове музичне середовище. Про цю непересічну постать, його вплив на розвиток української музики дискутуватимуть мистецтвознавці, культурологи та філософи. Глядачі також зможуть ознайомитись із унікальними історичними рукописами, нотами й ужитковими предметами на експозиції.

Коли? 18 серпня, о 14:00.

Де? Палац Потоцьких, вул. Коперника, 15.

Скільки? 30 гривень з особи. Квитки можна придбати безпосередньо у касі Палацу Потоцьких.

Веніамін Кушнір «Я — український художник»

Художник із Хмельниччини, представник хвилі українського «шістдесятництва» відкриває загалу особливості свого патріотизму — ніжного, вишуканого, місцями радикального, але завджи виразного. Погляду глядача доступні національні колоритні образи, створені за мотивами фольклору та історичних подій тогочасної України. Свого часу Веніамін Кушнір навчався у Львівському державному інституті прикладного і декоративного мистецтва (нині — Академія мистецтв), саме тому для Львова його творчість є непересічною та у певній мірі хронікою.

Коли? До 30 вересня.

Де? Музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня», вул. Клепарівська, 18.

Скільки? 60 гривень; діти, студенти, пільговики — 48 гривень.

Олександр Мільштейн «Вікна у П’ятиполь»

Київський Vozdvizhenka Arts House підготував для львів’ян незвичну виставку робіт харківського художника Олександра Мільштейна. П’ятиполь — це вигадане містечко на території десь між Полтавою та Києвом, і автор пропонує крізь вікна міста, які з часом перетворилися у вікна потягу, поглянути на життя його мешканців. Частина картин тематично пов’язана з книгою Олександра Мільштейна «П’ятиполь», яку презентуватимуть на Форумі видавців у вересні.

Коли? З 23 серпня до 25 вересня.

Де? Галерея «Дзиґа», вул. Вірменська, 35.

Скільки? Безкоштовно.

X Дні Мистецтва Перфоманс у Львові 2017

Традиційний фестиваль перформансу у Львові цьогоріч відзначає ювілей та ставить собі за мету визначити нову генерацію творців. На десяті роковини, до Львова з’їдуться українські, польські, британські, ізраїльські, японські, норвежські, тайські митці, аби представити львів’янам об’єкти для споглядання. Окрім перформансів, програма буде насичена зустрічами, відеопоказами, лекціями та майстер-класами.

Слід додати, що «Дні Мистецтва Перфоманс у Львові» – єдиний фестиваль арт-перфомансу в Україні, який демонструє унікальні практики та є простором спілкування перфомерів різних культур, поколінь та шкіл.

Коли? 28 серпня — 3 вересня.

Де? Мистецький центр «Дзиґа», вул. Вірменська, 35.

Скільки? Безкоштовно.

Читайте також:

Творчість від душі: у Львові представили роботи художника Павла Пузиря.

ТОП-5 найочікуваніших книг на Форумі видавців-2017 за версією 032.