Троє львівських боксерів вибороли перемогу на міжнародному турнірі «Lviv Boxing Cup-2019»

У Львові 12 жовтня завершився II Міжнародний турнір з боксу класу «А» «Lviv Boxing Cup-2019». Збірна України завоювала перше загальнокомандне місце. Україна випередила Кубу, Францію, Вірменію, Малайзію та Білорусь.

Найцікавішим боєм фіналу став поєдинок суперваговиків (+91 кг). На рингу боксував львів’янин Олександр Гриців проти титулованого француза Джаміля Дені Абуду Монзе. Бій був рівним, але наш боксер ефектно провів його закінчення. В результаті, всі судді віддали перевагу українцю. Олександр Гриців, окрім медалі, отримав звання «Майстра спорту міжнародного класу».

Фото Євгена Кравса для ZAXID.NET

За інформацією львів’янина Романа Семенишина, окрім Олесандра Гриціва, перемогу здобули ще двоє спортсменів зі Львова: Андрій Тишковець (52 кг) та Іван Данча (69 кг).

Змагання відвідало більше десяти тисяч шанувальників боксу. Онлайн трансляція поєдинків перевищила 100 тис. переглядів. Турнір у Львові став вдалим етапом підготовки збірної України до Європейських ігор.

До слова, у 2019 році Lviv Boxing Cup проводився за олімпійською системою. «Lviv Boxing Cup» – рейтинговий турнір, переможцям якого буде присвоєно звання «Майстра спорту міжнародного класу». Спортсмени, які посядуть друге і третє місця, стануть майстрами спорту України.