У 8-ій лікарні Львова облаштовують ангіографічну операційну, кабінети КТ і МРТ

logo


image

У 8-ій міській лікарні Львова відкриють ангіографічну операційну, відділення комп’ютерної томографії й кабінет магнітно-резонансної томографії. Цей медзаклад стане другою лікарнею в місті з високим рівнем надання невідкладної допомоги. Підготовку сьогодні, 22 лютого, проінспектував міський голова Львова Андрій Садовий.

Кабінет для комп’ютерної томографії вже завершують ремонтувати та облаштовувати. Якщо все піде за планом, пацієнтів там почнуть діагностувати з 15 березня.

«Ми підключимо світло, встановимо комп’ютерний томограф і завершуємо роботи, ще покладемо підлогу. Це буде 64-зрізний томограф. На сьогодні він є один з найкращих у місті», – розповів в. о. генерального директора восьмої лікарні Василь Трунквальтер.

Ремонтні роботи тривають і у приміщення для ангіографічної операційної. Та вже в недалекому майбутньому медики зможуть ретельно обстежувати судини. А ще у цій же ж лікарні планують облаштувати і кабінет для МРТ.

«Це дуже вартісне обладнання, але воно кардинально міняє сам функціонал лікарні. Тому що лікарі отримують фактично глибину розуміння: що треба лікувати, як треба лікувати. КТ це орієнтовно 24 мільйони, ми взяли його в лізинг. Якщо брати ангіограф і МРТ, то це 30 мільйонів і ще 30 мільйонів. Також плюс самі ремонтні роботи», – додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Восьму міську лікарню МОЗ визначило однією із опорних у місті, разом із лікарнею швидкої допомоги. Тож, аби медзаклад міг надавати невідкладну допомогу, у ньому обов’язково мають бути саме комп’ютерний томограф, ангіограф та кабінет магнітно-резонансної томографії.

«Це обладнання необхідно лікарні, щоб укласти з Національною службою здоров’я України угоду щодо надання пріоритетних послуг. Це є медична допомога при інфаркті, при інсультах, це є кардіохірургічні операції», – пояснила в.о. начальника міського управління охорони здоров’я Наталія Літвінська.

Цього року у восьму лікарню інвестують близько 100 млн грн з міського й державного бюджетів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter