У центрі Львова заборонили діяльність будь-яких атракціонів

logo


Львівська міська рада заборонила встановлення будь-яких атракціонів на просп. Свободи та пл. Ринок. Йдеться про прокат дитячих автомобілів, встановлення надувних гірок чи каруселей, експлуатацію тренажерів, батутів, прокат гіроскутерів, ховербордів, а також надання фотопослуг з використанням тварин.

Це передбачено положенням про порядок надання послуг у сфері відпочинку і розваг у Львові, яке депутати ЛМР прийняли під час сесії 8 червня.

У тексті документа вказано, що для встановлення атракціонів підприємці мають звертатися за спеціальним дозволом, який видаватиме комісія під головуванням директорки департаменту економічного розвитку Ірини Кулинич.

Однак такі дозволи не видаватимуть на роботу атракціонів на просп. Свободи (зокрема на площі перед Оперним театром та на території); території, обмеженій вул. Торговою, вул. Наливайка, вул. Січових Стрільців, вул. Словацького, вул. Стефаника, вул. Дудаєва, просп. Шевченка, вул. Герцена, вул. Франка, вул. Підвальною), а також на пл. Ринок.

Окрім того заборонене встановлення атракціонів поблизу комунальних дитячих спортивних майданчиків.

Винятком будуть лише підприємці, яким виконком ЛМР або міський голова надасть дозвіл на час проведення масових заходів. Також атракціони можуть функціонувати на територіях парків.

Усі атракціони, які встановлені без дозволів чи розташовані у центрі міста, демонтовуватимуть працівники «Муніципальної дружини» або «Адміністративно-технічного управління». Це стосується також атракціонів, чий власник буде невідомий.

Зазначимо, подібне рішення депутати ЛМР приймали у грудні 2015 року. Однак воно стосувалося лише атракціонів, які встановлені біля Оперного театру. Попри це через юридичні колізії мерії не вдавалося заборонити прокат дитячих машинок на просп. Свободи. Зараз ЛМР прийняла ширше положення, яке стосується більшої кількості атракціонів.