У Червонограді пограбували магазин

logo


В Червонограді судитимуть зловмисника, причетного до пограбування магазину. Обвинувальний акт слідчі скерували на розгляд суду. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Червоноградський відділ поліції 3 липня надійшло повідомлення про пограбування, яке сталося в одному із магазинів міста. Невідомий, заволодівши товаром, втік, хоч продавці та покупці намагалися його зупинити.

Поліцейські встановили, що до грабежу причетний раніше судимий 29-річний місцевий мешканець. Йому повідомлено про підозру у вчиненні правопорушення за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж). Статтею передбачене покарання – позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

Обвинувальний акт скерований на судовий розгляд.

В Червонограде будут судить злоумышленника, причастного к ограблению магазина. Обвинительный акт следователи направили на рассмотрение суда. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Червоноградский отдел полиции 3 июля поступило сообщение об ограблении, которое произошло в одном из магазинов города. Неизвестный, завладев товаром, бежал, хотя продавцы и покупатели пытались его остановить.

Полицейские установили, что к грабежу причастен ранее судимый 29-летний местный житель. Ему сообщено о подозрении в совершении правонарушения по ч.2 ст.186 Уголовного кодекса Украины (грабеж). Статьей предусмотрено наказание – лишение свободы на срок от четырех до шести лет.

Обвинительный акт направлен на судебное разбирательство.