У Дрогобичі з’являться патрулі Нацгвардії

logo
163205_u_drogobichi_z_javljatsja_patruli_nacgvar.jpeg


11.01.2018, 10:50

Нацгвардия, патруль, ДрогобычПід час робочої наради в Дрогобицької райдержадміністрації вирішено залучити підрозділ Національної гвардії України для профілактики злочинності та охорони громадського порядку в районі та містах Дрогобиччини. Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької райдержадміністрації. 

Як зазначають у прес-службі, під час наради в райдержадміністрації, яка відбулася 10 січня, йшлося про можливість розміщення підрозділу Національної гвардії України на території військової частини у м. Дрогобичі. У розмові взяли участь командир в/ч 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії, полковник Петро Шуляк, перший заступник Дрогобицького міського голови Ігор Герман, перший заступник Бориславського міського голови Ігор Кобилецький, керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба, депутат обласної ради Василь Масний, заступник начальника Дрогобицького відділу поліції Андрій Журавчак.

За підсумками обговорення вирішено залучити підрозділ Національної гвардії України для профілактики злочинності та охорони громадського порядку в районі та містах Дрогобиччини. Також досягнуто домовленості спільними зусиллями органів влади регіону сприяти відновленню на постійній основі у Дрогобичі дислокації підрозділу Національної гвардії України у приміщеннях, які їй належать.

Во время рабочего совещания в Дрогобычской райгосадминистрации решено привлечь подразделение Национальной гвардии Украины для профилактики преступности и охраны общественного порядка в районе и городах Дрогобыччины. Об этом сообщает пресс-служба Дрогобычской райгосадминистрации. 

Как отмечают в пресс-службе, во время совещания в райгосадминистрации, которое состоялось 10 января, речь шла о возможности размещения подразделения Национальной гвардии Украины на территории воинской части в г. Дрогобыче. В разговоре приняли участие командир в/ч 3002 Западного оперативно-территориального объединения Нацгвардии, полковник Петр Шуляк, первый заместитель Дрогобычского городского головы Игорь Герман, первый заместитель Бориславского городского головы Игорь Кобылецкий, руководитель аппарата райгосадминистрации Руслан Щерба, депутат областного совета Василий Жирный, заместитель начальника Дрогобычского отдела полиции Андрей Журавчак.

По итогам обсуждения решено привлечь подразделение Национальной гвардии Украины для профилактики преступности и охраны общественного порядка в районе и городах Дрогобыччины. Также достигнута договоренность совместными усилиями органов власти региона содействовать восстановлению на постоянной основе в Дрогобыче дислокации подразделения Национальной гвардии Украины в помещениях, принадлежащих ей.


А поділитися?