У Дрогобицькій громаді щовівторка відбуваються традиційні Духовні бесіди із молоддю

logo


Впродовж Великого посту у Дрогобицькій громаді щовівторка, другий рік поспіль,  відбуваютьсятрадиційні Духовні бесіди із молоддю та учнями на релігійну тематику та проблеми, які турбують юних дрогобичан.

Так, 23 квітня, Духовні бесіди пройшли у Народному домі імені Івана Франка.

Тема, яку порушили цього разу – «вплив соціальних мереж на формування особистості сучасної молоді». На цю проблематику з підлітками спілкувався отець Тарас Плетеня з Церкви Різдва Пресвятої Богородиці (м. Стебник).

Обговорення актуальної теми зацікавило молодих людей, адже соціальні мережідля підлітків стали невід’ємною частиною їхнього повсякденного життя та дозвілля. Отець Тарас Плетеня намагався донести молоді, що надмірне використання соціальних мереж має і негативний вплив на їхнє психічне здоров’я. А відтак, часто, здійснюється підміна реального світу віртуальним.

Також священник навів чимало життєвих прикладів на тему впливу інтернет контенту на молодь та розповів повчальні притчі. Духовний наставник наголосив, що кожна людина є унікальною, тому порівнювати себе зіншими не варто. А ще додав, що соціальні мережі – це не лише небезпека для підліткової психіки. Є багато й позитиву від соціальних медіа. Адже це і самовираження, і підтримання звʼязків з однолітками, і навчання чогось нового. Однак, все має бути дозованим та в міру.

Як зазначає Леся Татарська, керівниця відділу культури та мистецтв, ініціаторка Духовних бесід у часі Великого посту, мета щотижневих зустрічей з молоддю – допомогти учням долати певну апатію, страх, несприйняття себе впевному віці і головне будувати своє життя на алгоритмах здорового мислення, патріотизму та духовних завдатках.

Додамо, ініціатива Духовних бесід була втілена в життя ще минулого року також у передвеликодній період. Ініціювало такі зустрічі управління культури та розвитку туризму разом із відділом освіти, а також відділом сім’ї та молоді ДМР спільно із Самбірсько-Дрогобицькою Єпархією УГКЦ. Координатором Духовних бесід є ведуча Уляна Воят.

Читатидалі

Thursday April 25th, 2024

Львів передав військовим ще 50 дронів

Tuesday April 23rd, 2024

У Яворові пройшла Хресна дорога

Tuesday April 16th, 2024

В Червонограді відбулась реколекційна зустріч в рамках проєкту «Духовна формація волонтерів»

Friday April 12th, 2024

Цьогоріч у Дрогобичі планують завершитиреставрацію дзвіниці церкви Воздвиження Чесного Хреста

Tuesday March 26th, 2024

На Львівщині згорів храм УГКЦ: священник просить допомогти у відбудові

Saturday March 16th, 2024

У Львові відкрили меморіальну таблицю Блаженнішому Любомиру Гузару

Thursday March 14th, 2024

На парафії Святого Миколая у Старому Самборі пройшов тиждень соціального служіння

ThursdayMarch 7th, 2024

У Львові з візитом перебуває Кардинал Ґерхард Людвіг Мюллер

Tuesday January 30th, 2024

Львівська архиєпархія взяла участь в акції до Стрітення від екобюро

Wednesday January 24th, 2024

У Старому Самборі відбувся фестиваль «Розколяда»