У курортній Східниці на Львівщині поселяють всіх, але потрібно звернутися до військового комісара

logo


image

У курортній Східниці поселяють всіх, але чоловікам віком від 18 до 60 років потрібно звернутися до військового комісара. Про це Суспільному повідомив селищний голова Іван Піляк.

За його словами, людей розселяють по спортзалах і школах. Загалом Східниця заповнена на 150%.

“У нас діє розпорядження від 26 лютого, що чоловіки віку від 18 до 60 років мають заявити себе до військового комісара. Ми нікому не відмовляємо, поселяємо, надаємо допомогу. Дуже тяжко зрозуміти, скільки людей, бо не всі хочуть ділитися інформацією, скільки в тому чи іншому готелі знаходиться людей”, — каже Іван Піляк.

Зараз у Східниці продукти першої необхідності скуповують упродовж дня.

“Предмети першої необхідності по магазинах люди встигають розібрати до кінця дня. Якщо там дорожчі продукти харчування є в достатку, то першої необхідності — гречка, цукор, трошки замало для населення завозять”, — каже селищний голова Східниці.

За словами Івана Піляка, зараз потрібно порахувати скільки людей приїхали, аби зрозуміти скільки продуктів потрібно привозити. Також у Східниці, як у області, діє заборона на продаж алкоголю.

Що відомоЗа 3 доби на Львівщину приїхали понад 30 тисяч людей. Про це під час брифінгу розповів керівник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький. Частина з них прямує до інших областей.У семи районах Львівщини розгорнули гуманітарні штаби для допомоги біженцям із інших районів України. Вони працюють у цілодобовому режимі. Зараз там чергують волонтери, які координують людей та шукають для них прихисток.У разі, якщо з певних причин не працюватиме лінія “103”, львів’яни та мешканці області зможуть викликати бригаду екстреної допомоги за резервними номерами: 293-29-12; 293-29-14; 293-29-05; 293-29-19; 293-29-16; 293-29-25.Представники місцевої влади закликали мешканців за можливості залишатись вдома та перевірити найближче укриття. Особливо пильними радять бути тим, хто проживає поблизу військових об’єктів. Про ситуацію на Львівщині представники місцевої влади повідомили у екстреному зверненні під час брифінгу.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону