На Львівщині шукають вантажівки для перевезення гуманітарної допомоги

logo


image

На Львівщині терміново шукають вантажівки, щоб перевозити гуманітарну допомогу з Польщі. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Вантажівки використовуватимуть, аби перевозити речі першої необхідності та медикаменти для людей з інших районів України та військових.

“Вчора (26 лютого, — ред.) зустрічалися з польською делегацією, з керівником державного резерву Польщі. Вони організовують величезний гуманітарний коридор. До власників вантажівок, фур нам буде потрібно багато транспорту, за допомогою якого будуть перевозити речі першої необхідності, медикаменти для допомоги фронту, біженцям і Україні”, — каже Максим Козицький.

Як повідомив начальник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тіщенко, транспорт візьмуть на облік, а згодом повернуть.

Ті, хто хочуть допомогти, можуть звернутися на Facebook-сторінку Департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації.

Протитанкові їжаки, які мешканців просили виготовити та передати теробороні вчора, 27 лютого, вдалось зібрати за добу. Наразі тероборона Львівщини повністю ними забезпечена. Тих, хто долучився до виготовлення, закликають поки зберігати їжаки у себе, але повідомити про їхню кількість.

Що відомоУ Львові та області утворилися черги до військкоматів. Мешканці області хочуть записатися до тероборони.У Львівській області запровадили комендантську годину. Вона діє з 22:00 до 06:00 години ранку від 25 лютого. Про це повідомив на брифінгу голова Львівської ОДА Максим Козицький.Представники тероборони Львівської області попросили підприємців та мешканців, які вміють працювати з металом, виготовити протитанкові їжаки.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону