У Львівській міськраді оприлюднили результати дослідження для розвитку транспортної моделі

logo


14:00 8 червня 2018 р.

Аналітики сектору відкритих даних ЛКП «Міський центр ІТ» спільно з представниками компанії «Vodafone Україна» презентували результати дослідження для розвитку транспортної моделі міста.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю, що вона провела спільно з компанією «Vodafone Україна» масштабне дослідження для розвитку транспортної моделі міста, засновване на аналізі «Великих даних» («Big Data») про переміщення абонентів мобільного зв’язку –  міграції мешканців Львівської області до Львова. Сьогодні, 8 червня, аналітики сектору відкритих даних ЛКП «Міський центр ІТ» спільно з представниками компанії «Vodafone Україна» презентували результати дослідження.

У міськраді також запевнили: «У майбутньому результати презентованої аналітики будуть використані для транспортного моделювання, оптимізації транспортної системи у зв’язку із запровадженням електронного квитка, а також у концепції сталої мобільності, яку зараз розробляють у Львівській міській раді. Проте, ці дані також стосуються інфраструктури міста в найширшому розуміння цього слова – дорожні розв’язки, організація дорожнього руху, а також розвиток економічної та соціальної сфер життя».

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко зазначив: «Відкриті дані» –  це не лише мова про прозорість та відкритість інформації. У цьому напрямку місто Львів, безперечно, є лідером. «Відкриті дані» – це інформація, яка лягає в основу ґрунтовної аналітики певних процесів, які відбуваються в суспільстві, та дозволяє приймати правильні, своєчасні і необхідні рішення. Необхідні рішення у всіх сферах –  освіті, культурі, урбаністиці. Також це можливість генерувати нові, цікаві напрямки розвитку. Тому, ми за те, щоб якомога більше даних ставало відкритими і доступними».

Андрій Москаленко доповнив: «В контексті дослідження, яке ми провели спільно з компанією «Vodafone Україна», отримані результати-показники щодо міграції мешканців Львівської області до Львова є дуже цікавими. Їх будемо використовувати для впровадження електронного квитка, розробки нових транспортних маршрутів, ремонту доріг, проведення благоустрою тощо».У міськраді також розповіли: «За результатами проведеного дослідження, визначено обсяги людинопотоків у Львів (кількість людей, які щодня приїжджають до Львова), напрямки цих потоків (з яких населених пунктів приїжджає найбільше мешканців), а також особливості навантаження на точки в’їзду в місто протягом дня. Отримані результати дослідження презентувала Олена Гунько, керівник сектору відкритих даних, ЛКП «Міський центр ІТ».

Подробиці – на сайті й відео ЛМР.