У Львівській міськраді застерігають від придбання квартир ПрАТ «Ірокс»

logo
149829_u_lvivskij_miskradi_zasterigajut_vid_prid.jpeg


14:20 13 листопада 2017 р.

Директор департаменту містобудування ЛМР Сергій Коровайник заявив у понеділок: «Ми застерігаємо вас від купівлі житла будинках ПрАТ «Ірокс», оскільки будівництво здійснюється поза межами законодавства».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 13 листопада: «ПрАТ «Ірокс» упродовжбагатьох років проводить протиправне будівництво багатоповерхових будинків на вулицях Антонича йМайданній, Шевченка, 418 та Тернопільській, 42. Ці будівництва ведуться без документів на землекористування, без відповідних наданих умов та обмежень, інших дозвільних документів. Про це сьогодні під час брифінгу розповів директор департаменту містобудування Сергій Коровайник».

У міськраді також дослівно цитують сказане цим чиновником: «Ми бачимо велику кількість будівельних майданчиків, адже зараз вигідно будувати у Львові житлові будинки, вкладати інвесторам у них гроші. Ситуація є більш-менш контрольована, працює інспекція ДАБК у Львові. Але є низка компаній, зокрема –  ПрАТ «Ірокс», до яких місто має багато застережень. Основне застереження – це, звичайно, оформлення земельних ділянок. У ПрАТ «Ірокс» не має ніяких дозвільних документів на землю, згідно з чинним законодавством. Кодекс визначає право на земельну ділянку з моменту реєстрації цих прав. У випадку ПрАТ «Ірокс», ніяких таких документів подано не було. 

Відтак, Сергій Коровайник заявив: «Ми застерігаємо вас від купівлі житла будинках ПрАТ «Ірокс», оскільки будівництво здійснюється поза межами законодавства. З нашого боку управління архітектури та урбаністики не видавало містобудівних умов та обмежень. А процес видачі містобудівних умов та обмежень на сьогодні є публічним, ми це робимо на засіданнях виконавчого комітету і будь-хто може звернутися до виконкому і бути присутнім на процесі видачі цих документів».

У міськраді також поінформували: «Нагадаємо, було скеровано ряд відповідних листів в департамент ДАБІ, прокуратуру, в ГУ Національної поліції, аби відкрити кримінальні провадження щодо здійснення ПрАТ «Ірокс» будівництва на земельних ділянках не відведених для цього». 

Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич додала: «Але протиправна діяльність ПрАТ не припинена, оскільки з боку правоохоронних органів не було вжито усіх передбачених чинним законодавством заходів. Місто й надалі скеровуватиме відповідні листи у правоохоронні органи з метою дотримання правопорядку та режиму законності у Львові».

Про це повідомили сьогодні, 13 листопада, в прес-службі Львівської міськради.


А поділитися?