У Львівській області лікарку звинувачують у смерті немовляти в утробі матері: що їй загрожує

logo


Лікарка, зокрема, не провела необхідні обстеження вагітної.

У м. Буськ Львівської області повідомили про підозру акушерці-гінекологині, недбалість якої спричинила загибель немовляти у вагітної 29-річної жінки. 

Про це 19 вересня повідомляє поліція Львівської області.

У Києві сурогатна мати завагітніла від співмешканця, а іноземцям сказала, що то їхня дитина

“У вересні 2018 року до районної лікарні поступила 29-річна вагітна жінка. Для подальшого обстеження та ведення пологів їй було призначено 49-річну лікарку, акушерку-гінекологиню, мешканку Буська. Достовірно знаючи, що у пацієнтки є переношена вагітність, лікарка не провела необхідні у цьому випадку обстеження та неправильно обрала очікувальну тактику, що призвело до загибелі плоду”, – йдеться у повідомленні.

Слідчі повідомили 49-річній лікарці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.140  (Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого). Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – позбавлення волі терміном до двох років.

Нагадаємо, 14 липня у Самбірському районі Львівської області повідомили про підозру акушерці-гінекологині, яка провела неналежне спостереження за станом вагітної 25-річної жінки. Дії лікарки призвели до смерті немовляти в утробі матері. 

Відео У Львові породілля втратила дитину через COVID-19 на 31 тижні вагітності

33-річну породіллю, яка через ускладнення коронавірусу втратила дитину, рятують у Львівській лікарні швидкої допомоги. Стан вагітної погіршився наприкінці серпня. Її шпиталювали до пологового відділення з підозрою на COVID-19. ПЛР-тест виявився позитивним. Діагностували також двобічну пневмонію. На 31 тижні вагітності львів’янку перевели до реанімації та під’єднали до апарату ШВЛ. Та за два дні серце дитини припинило битися. Нині породілля у стабільно тяжкому стані.  

У Львові породілля втратила дитину через COVID-19 на 31 тижні вагітності