У Львівській області розпочалася підготовка до вакцинації проти COVID-19

logo


ЛЮДИ

Вакцинація відбуватиметься у тимчасових пунктах щеплення


Фото ілюстративне. Джерело: freeradio.com.ua

У Міністерстві охорони здоров’я розробили Дорожню карту з впровадження вакцини від COVID-19 і проведення масової вакцинації в Україні у 2021-2022 роках. Ця кампанія відбуватиметься у кілька етапів. Міністерство охорони здоров’я уклало контракт про постачання в Україну 1 913 316 доз вакцини виробництва компанії Sinovac Biotech, повідомляють у пресслужбі Львівської ОДА.

«Зараз триває робота над формуванням мобільних бригад, які будуть проводити щеплення. До кожної бригади входитимуть лікар, два фахівця середнього медичного персоналу та водій. Вакцинація відбуватиметься у тимчасових пунктах щеплення», – розповіла керівниця Львівського обласного лабораторного центру Наталія Іванченко-Тімко.

Також МОЗ розробило загальні логістичні сценарії для імунізації населення проти COVID-19. Імунізація буде проводитися на базі тих кабінетів і пунктів щеплення, які є (станом на грудень 2020 року в Україні є 11 346 таких пунктів). Крім цього, будуть створені мобільні бригади з імунізації.

Мобільні бригади в усіх регіонах, за умови забезпечення всіма необхідними засобами, зможуть проводити 190 тисяч щеплень на тиждень. Також планують створити орієнтовно 50 тимчасових центрів вакцинації, оснащених необхідним обладнанням.

Координувати процес впровадження вакцини проти COVID-19 та проведення кампанії з вакцинації буде оперативний штаб МОЗ із реагування на ситуації з поширення інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом вакцинації. Його очолює Міністр охорони здоров’я. На регіональному рівні координувати заходи з імунопрофілактики будуть регіональні координатори. Вони визначатимуться в кожній області та у місті Києві на запит МОЗ.

Підписуйтесь на нашTelegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.