У Львівській області відкриють пункти вакцинації у храмах

logo


image

У храмах Львівщини планують відкрити пункти вакцинації, в яких віряни зможуть отримати щеплення проти коронавірусної інфекції.

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис під час брифінгу.

Подробиці

17 листопада під час брифінгу щодо поширення на території області коронавірусної інфекції Орест Чемерис повідомив, що невдовзі у церквах Львівщини мають намір відкрити пункти вакцинації. Таким чином всі бажаючі віряни зможуть отримати вакцинацію.

На даний момент тривають перемовини із релігійними общинами. Вже до кінця тижня стане відомо, у яких саме церквах такі пункти вакцинації розгортатимуть.

“Наразі ми працюємо з релігійними общинами. У нас є деякі напрацювання. Думаю до кінця тижня ми повідомимо, де саме ми відкриватимемо такі пункти вакцинації. В процесі комунікації з релігійними общинами ми зустрічаємо розуміння того, що вакцинація – необхідна і означає вберегти своє життя та попередити важкий перебіг захворювання”, – каже Орест Чемерис.

Більше новин про вакцинацію на Львівщині

На Львівщині  вже 504 788 людей пройшли повний курс вакцинації. Загалом в області щепили  від коронавірусу  1 281 789 жителів. 

Майбутні мами та жінки, які народили, зможуть без черги отримати вакцинацію у супроводі лікаря. У львівському пологовому будинку №1, що на вул. Мечникова, відкриють пункт вакцинації для вагітних та породіль.