У Львівській опері відбулася презентація першого в Україні альбому сценографічних робіт Євгена Лисика

logo


У Львівській опері відбулася презентація першого в Україні альбому сценографічних робіт Євгена Лисика (ВІДЕО)

02 Листопада, 16:07

logo-black

У Львівській опері відбулася презентація першого в Україні альбому сценографічних робіт Євгена Лисика
(ВІДЕО)

1 листопада у Львівській національній опері відбулася  презентація першого в Україні альбому сценографічних робіт народного художника України Євгена Лисика. 

Цей альбом є повним зібранням робіт майстра.

«Видання цього альбому – це справжній український прорив у культурному просторі України», – зазначає Генеральний директор-художній керівник Львівської національної опери Василь Вовкун.

photo_2023-11-02-15-59-50

photo_2023-11-02-15-59-41

Митець є дуже актуальним і сьогодні. Адже надзвичайно важливо цінувати та передавати власну культурну спадщину. Бо саме вона визначає хто ми є, і надає нам відчуття ідентичності та приналежності.

«Те, що нас так багато зібралося, що так багато в Україні є не тих людей, що сприймають і люблять творчість, а
віросповідують творчість Євгена Лисика. Це серйозна подія, яка свідчить про те, що ми здатні сприймати високе мистецтво, високе мистецьке мислення і високі мистецькі твори»,- говорить видатний митець, народний художник України, академік Національної академії мистецтв України Любомир Медвідь.

photo_2023-11-02-15-59-44

photo_2023-11-02-15-59-46

Після презентації альбому відбулося унікальне мистецьке дійство “Гармонія сфер”.
Неймовірне видовище, на якому глядачі мали можливість  на власні очі побачити дивовижний світ полотен Євгена Лисика, який “оживає” в сучасній мультимедійній проєкції.

Неймовірні емоції доповнювали відомі симфонічні твори Ріхарда Вагнера, Бориса Лятошинського, Гектора Берліоза, Бенджаміна Бріттена, Самуеля
Барбера, Отторіно Респігі та інших композиторів у надзвичайному виконанні оркестру Львівської національної опери під орудою Народного артиста України Мирона Юсиповича.

Марія Іваніцька