У Львові боксери кулаками пробивають місце в обласну юніорську збірну

У Львові стартував обласний чемпіонат із боксу серед юніорів. Турнір зібрав майже сотню спортсменів віком до 16 років.

У перший день боксери долають сито кваліфікації. Змагаються у 13 вагових категоріях. Аби показати себе, мають три раунди. Найкращі потраплять в обласну збірну, яка представить Львівщину на чемпіонаті України. Його приймуть Чернівці.

Учасник змагань Віталій Хвалібота, який переміг у своєму першому бою на цих змаганнях, зізнався: «У першому раунді було легше. Бо в мене «дихалка» дуже слабенька. І мені було спочатку легко. В другому раунді вже тяжче. А в третьому я взагалі не міг битися. Але виграв».

Ще один учасник Михайло Слупський здобув перемогу без жодного удару. Його суперник просто не з`явився. За це отримав технічну поразку. Михайло трохи розчарований цим. Розповідає: «Хотів помірятися силами з опонентом. Нечесний бій. Хотів поборотися. Але нема конкурента».

У п`ятницю, 19 травня, відбудуться півфінали обласного чемпіонату. А в суботу, 20 травня, вирішальні бої.