У Львові дозволили забудову території двох заводів на Підзамчі

logo


На сесії ЛМР погодили відновідні детальні плани території.

У Львові погодили два детальні плани, що охоплює територію колишнього заводу «Алмазінструмент» та Львівського дослідного нафтомаслозаводу. За відповідні ухвали проголосували під час пленарного засідання ЛМР сьогодні, 20 червня.

За планами забудови «Алмазінструменту», зі сторони вулиць Волинської та Промислової планують звести житлові будинки з вбудованими приміщеннями центру розвитку дитини, магазинами та амбулаторією сімейного лікаря. Всередині проектованого кварталу на першому поверсі житлового будинку має бути дитсадок. Також у межах детального плану передбачили підземний паркінг майже на тисячу місць.

На розі вулиць Хмельницького та Механічної пропонують збудувати торгово-розважальний центр атріумного типу з відпочинковою зоною. Висота будинків у цьому кварталі становитиме 4, 7 та 9 поверхів, а кількість квартир – 490.

Забудовником ділянки колишнього заводу є компанія «Ріел», яка викупила акції орендаря ділянки ПАТ «Алмазінструмент». Згідно з даними системи Youcontrol, кінцевим бенефіціарним власником акцій «Алмазінструменту» є ПП «Львівітерсервіс», серед уповноважених осіб якого є Олена Слесарюк. Вона ж керує ТзОВ «Ріел-Девелоп».

На території колишнього промпідприємства ВАТ «Львівський дослідний нафтомаслозавод» пропонують збудувати багатофункціональний 8-12 поверховий адміністративно-офісний центр із триповерховим наземним гаражем між вулицям проектована №5 та проектована №6. 

Будівлі громадського призначення матимуть 4-5 поверхів, а житлові – 8-9 поверхів на 453 квартири. У північній частині детального плану пропонують збудувати 3-поверхові офісні приміщення. У перші поверхи багатоповерхівки вбудують школу-ліцей на 24 класи та дитсадок. Усередині магістральних територій збудують апартамент-готель від 2 до 17 поверхів.

Наявні внутрішньоквартальні території планують впорядкувати, зберегти зелені насадження та влаштувати пішохідну алею з велодоріжкою через територію всього кварталу. Підземний паркінг налічуватиме 935 місць, а наземний – 54.

Вікторія Ейсмунт

Схеми ЛМР