У Львові готують до реконструкції будинок диспетчерської служби «Львівводоканалу»

logo


МІСТО

Там зроблять внутрішнє перепланування стін

Фото ілюстративне: Вікіпедія

У Львові відреставрують будівлю ЛКП «Львівводоканал», що на вулиці Зеленій, 62 та 64. Також там облаштують мансардний поверх. Відповідні містобудівні умови та обмеження затвердили сьогодні, 19 листопада, під час засідання виконавчого комітету Льівської міської ради.

Натомість очільниця відділу зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівводоканал» Уляна Горбата розповіла Galnet, що мова йде про реконструкцію будинку диспетчерської служби «Львівводоканалу» на вулиці Зеленій, 64.   

Мансардного поверху це не стосується. Це будуть внутрішні роботи у будівлі диспетчерської служби. Зроблять внутрішнє перепланування стін, тому що приміщення дуже маленькі. Необхідно більшу і сучасну диспетчерську службу, яка буде обладнана відповідною комп’ютерною технікою. У нас є взірці, і ми орієнтуємося на те, як це облаштовано на інших підприємствах, – пояснила Уляна Горбата.

Нагадаємо, будинки за адресами вулиця Зелена 62-64 є пам’ятками архітектури місцевого значення. Комплекс, який складається з промислового (№ 62) та адміністративного (№ 64) будинків, збудований у 1899-1901 роках за проєктом інженерів Оскара Смрекера та Юліуша Гохберґера для потреб львівської Дирекції водогінних закладів.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.