У Львові ініціюють встановлення якісних камер відеоспостереження на залізничному вокзалі

logo


У прокуратурі зазначили, що пасажири, які прибувають до Львова у туристичних цілях, часто стають об’єктами посягань осіб без постійного місця проживання, зокрема, ромської національності.

У Львові намагаються вирішити ситуацію з крадіжками на вокзалі \ УНІАН

У Львові намагаються вирішити ситуацію з крадіжками на вокзалі \ УНІАН

Львівська місцева прокуратура №2 встановила, що за час функціонування головної станції Львова (з травня по грудень 2017 року), на ній скоєно 81 крадіжку: 35 на Головному та Приміському залізничних вокзалах, 30 – у поїздах та 16 – на територіях, що належать ПАТ «Укрзалізниця». Окрім цього, зареєстровано вісім грабежів.

Читайте такожНапад на табір ромів у Львові: 6 підозрюваних залишили під вартою, ще двох відпустили під домашній арешт

Проаналізувавши ці правопорушення з’ясувалось, що вони залишаються не розкритими, насамперед, через те, що на Приміському залізничному вокзалі відсутні камери відеоспостереження, а на Головному залізничному вокзалі якість такої відеозйомки є дуже низькою., передає varta1.com.ua.

Водночас, на вулиці Чернівецькій та площі Двірцевій, які розташовані поблизу вокзалів, обліковано 149 крадіжок, два грабежі, вісім шахрайств та умисне вбивство.

З вказаної кількості зареєстрованих кримінальних правопорушень до суду скеровано лише вісім, що свідчить про вкрай низький відсоток розкриття. 

У прокуратурі впевнені, що наявність спеціальної відеоапаратури дасть змогу швидко розкривати злочини, притягувати винних до відповідальності, а також упереджувати вчинення таких видів злочинів як грабежі, розбої, крадіжки, злочини проти життя та здоров’я. 

«Варто врахувати, що залізничні вокзали приймають поїзди міжнародного сполучення, а пасажири, що прибувають до Львова у туристичних цілях, часто стають об’єктами посягань осіб без постійного місця проживання, зокрема, ромської національності. Під час розслідування цих злочинів є необхідність у оперативному отриманні відео із камер спостереження задля встановлення причетних до злочину. Тривале розслідування призводить до від’їзду потерпілих та втрати доказів. Такі епізоди формують негативний імідж як Львова так і держави загалом», – коментує ситуацію керівник Львівської прокуратури №2 Сергій Янчишин. 

Відтак, місцева прокуратура ініціювала вирішення цього питання перед керівництвом виробничого підрозділу Вокзал станції «Львів» філії «Пасажирська компанія» Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» та міським головою Львова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter