У Львові майже 200 ліцеїстів-крутян склали урочисту клятву на вірність Україні

logo


МІСТО

Під час урочистостей також вшанували пам’ять ліцеїстів-крутян, які полягли на Сході України


Усі фото: ЛОДА

З нагоди Дня захисника України відбулась урочиста посвята в ліцеїсти першокурсників Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Цього дня на вірність Україні присягнули майже дві сотні юнаків. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Серед ліцеїстів, які склали урочисту присягу – 26 дітей учасників АТО, 3 курсантів, батьки яких загинули в російсько-українській війні.

«Знаю, що серед вас є юнаки, батьки яких служили в АТО або й зараз обороняють кордони України від російського агресора. Батьки трьох хлопців героїчно загинули у цій війні. Прийміть мої співчуття, дорогі юнаки. Ваші батьки віддали за Україну найдорожче, своє життя. Ви перейняли від них найкращі риси, чітку життєву  позицію. Вони б зараз дуже гордилися вами. Вдячний усім батькам, чиї діти сьогодні приймають присягу. Дякую, що виховали синів патріотами», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Під час урочистостей також вшанували пам’ять ліцеїстів-крутян, які полягли на Сході України, при обороні незалежності нашої держави й тих, що полягли за Україну у 1918 році.