У Львові оголосили результати голосування за найкращих двірників міста

logo


Найкращим двірником Львова у 2024 році стала Ганна Чаус із Личаківського району

У середу, 3 квітня у Львові підбили підсумки конкурсу найкращих двірників міста. Перший приз — тур Європою на двох та грошову премію, — отримала двірниця Личаківського району Ганна Чаус. Переможців інших п’яти районів також нагородили,повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Переможців конкурсу “Найкращий двірник Львова 2024” обирали шляхом голосування. Під час конкурсу обирали основного переможця, який власне й отримав би звання на “Найкращий двірник Львова 2024”, а також кращих двірників у кожному районі міста. Цього рокувперше за час проведення конкурсу перший приз отримала жінка-двірник.

Ганні Чаус вручили грошову премію та оплатили подорож Європою

Найбільше голосів, а відтак і перемогу в конкурсі, отримала 66-річна Ганна Чаус — двірниця Личаківського району. За неї мешканці міста віддали 250 голосів. Переможниця, окрім подяки від громади отримала приз — подорож Європою на двох, а також грошову премію у 10 тис. грн.

66-річна Ганна Чаус працює двірницею з 2020 року та підтримуєчистоту будинку за адресою вулиця Жасминова, 9. До цього жінка протягом 28 років була інженером у проєктному інституті.

“Я дуже люблю свою роботу. Люблю садити гарні клумби, благоустрій наводити, прибирати у будинку. Насправді я із задоволенням працюю. Мешканці це бачать і завжди дуже дякують за роботу, хоча на перемогу я не очікувала”, — розповіла переможниця конкурсу.

Найкращі двірники районів містаФото усіх переможниць конкурсу “Найкращий двірник Львова 2024“ Фото усіх переможниць конкурсу “Найкращий двірник Львова 2024“ Фото: Львівська міська рада

Іншим п’яти переможницям, які стали найкращими у своїх районах, також вручили призи. Вони отримали від громади міста туристичні вікенди на двох у Закарпатті, а також премії на суму 10 тис. грн.

У Сихівському районі найкращою двірницею року обрали Марію Орищин — за жінку віддали 205 голосів. Вона працює двірником у будинку за адресоювулиця Драгана, 4. ”Пані Марія живе за містом в с. Великі Глібовичі Львівського району Львівської області. Щодня прокидається о 5-й годині ранку, щоб електричкою приїхати на роботу. Свою роботу любить і щиро радіє, коли мешканці будинку і звичайні перехожі дякують і цінують її працю”, — розповіли у міськраді.

Найкращою двірницею Шевченківського району стала Людмила Мельник, зібравши 187 голосів. Вона прибирає будинок на вулиці Соснова, 26 з 2019, відколи пішла напенсію.

Мешканці Залізничного району віддали найбільше голосів за Марію Лихольот — 139. Жінка працює технічним працівником у ОСББ “Повітряна, 92”. “Мешканці ОСББ кажуть, що пані Марія неймовірно працьовита, спокійна та ввічлива, до роботи ставиться відповідально, тож вони дуже цінують її працю“, — прокоментували в ЛМР.

У Франківському районі найкращою двірницею обрали Любов Леонову, за неї проголосували 95 людей. Вона працює з 2009 року, та прибираєбудинок на вулиці Наукова, 37.

Насамкінець, у Галицькому районі найбільше мешканців — 36, — проголосували за Стефанію Пашкевич. Вона працює у ЛКП “ШРП Галицького району”, що на площі Ринок, та прибирає саму площу й прилеглі вулиці.

Відео нагородження переможниць конкурсу

Нагадаємо, Конкурс “Найкращий двірник Львова“ проводять вже п’ятий рік поспіль. Цього року вінстартував 18 березня, й тривав до 28 березня. У 2024 році на конкурс подали заявки майже сто кандидатів. Це найбільша кількість учасників за весь час проведення конкурсу.