У Львові пенсіонерам для проїзду пропонують користуватись мобільним додатком

logo


У Львові пенсіонерам для проїзду пропонують користуватись мобільним додатком

Львів’яни можуть не купувати транспортну картку “Леокарт”, а використати мобільний додаток, який слугуватиме віртуальним гаманцем.

Про це пише Кулемет з посиланням на партію “Варта”.

Після запуску електронного квитка, такий програмний застосунок можна буде скачати на мобільний телефон. У тестовому режимі його планують запустити вже на початку січня 2022 року.

Про це розповів голова транспортної комісії та депутат від «ВАРТИ» у Львівській міській раді Ігор Зінкевич.

«Згідно рішення виконкому, транспортна картка коштуватиме 60 гривень, для пільговиків вона буде безкоштовною. Але можна буде скачати додаток і користуватися ним замість “Леокартки”. На період тестування з гаманця списуватимуть лише 10 копійок, але при цьому необхідно буде придбати паперовий квиток у водія».

Також Ігор додав, що усі львів’яни, які мають право пільгового проїзду, повинні звернутися в ЦНАПИ або у пункти прийому документів для виготовлення картки. А ось всі інші мешканці міста, які сплачують за поїздки у громадському транспорті, можуть отримати цю картку через електронний кабінет львів’янина. Пільговики, які вже подали документи на виготовлення “Леокартки”, зможуть отримати її вже в перших числах грудня.

Поділитися цим: