У Львові пластуни зібрали 50 тонн допомоги на підтримку армії і закликають долучатися

logo


image

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберегти спокій та віру в добро навіть у найгірші дні. Кожна наша публікація – привід пишатися Україною. А кожен твій донат – це плюс одна історія успіху українців.

У Львові за 7 днів роботи Штабу Пласту відкрили 18 осередків для збору провізії, медикаментів та амуніції на потреби української армії в ЗСУ та Територіальній обороні українських міст.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Понад 50 тонн допомоги волонтери Штабу надіслали зі Львова воїнам за 7 днів. Необхідні запити Штаб отримує напряму від військових підрозділів та волонтерів, які координують передачу провізії захисникам.

Міжнародна підтримка

Частину запитів військових (зокрема дефіцитні ліки та екіпірування) вдається виконувати завдяки потужній підтримці з-за кордону від української діаспори та світової спільноти. Відділ міжнародної підтримки штабу вже налагодив співпрацю з 17-ма країнами Європи та світу і створив 70 пунктів збору гуманітарної допомоги в Україні.

Пласт Львів розпочав співпрацю з Координаційним центром Regno, що дозволило пришвидшити логістику закордонної допомоги. Організація закликає міжнародну спільноту скористатись нагодою та об’єднатись задля спільної мети і наголошує, що зараз найнеобхідніше – це медикаменти та амуніція, запасів яких вже бракує в Україні.

Контакти для зв’язку: plast.helpforukraine@gmail.com.

Робота волонтерів

Гаряча волонтерська лінія штабу щодня приймає сотні дзвінків від охочих стати волонтерами і долучитися до допомоги у пунктах збору провізії та координування біженців. Окрім цього, пластуни напрявляють волонтерів на точки плетіння маскувальних сіток, виготовлення коктейлів Молотова і протитанкових їжаків, які так само координують члени Пласту. У штабі повідомляють, що за весь час роботи їм вже вдалося залучити до допомоги понад 1000 волонтерів з громад.

Даємо відсіч. Як приготувати коктейль Молотова для захисту від окупантів? (ІНСТРУКЦІЯ)

Від учора пластуни відкрили фінансові реквізити для підтримки військових, які допоможуть закупляти амуніцію та ліки з-за кордону напряму. Усі подробиці фінансової підтримки – на сайті lviv.plast.org.ua.

З повним актуальним списком потреб можна ознайомитись за посиланням.

Перелік пунктів збору у Львові можна дізнатися на сторінках Пласт Львів у соцмережах @lvivplast та на сайті організації тут.

Контакти

Головний Штаб станиці Львів – вул. Шептицьких, 16Координаційний пункт станиці Львів – +38 (032) 238 88 26 (стаціонарний), 063 065 36 85 (мобільний).

Нагадаємо, на спецрахунок НБУ для української армії перерахували 6 млрд грн.

Як ми повідомляли раніше, гаряча лінія 1545 працюватиме для запитів із гуманітарних питань.

Фото: city-adm.lviv.ua.