У Львові почав діяти сервіс таксі Uber. Тарифи, знижки

logo
66116_u_lvovi_pochav_dijati_servis_taksi_uber_t.jpeg


Сьогодні, 23-го лютого, у Львові розпочав свою роботу Uber – найпопулярніший сервіс виклику особистого водія через мобільний додаток.фото: www.fayerwayer.com

фото: www.fayerwayer.com

Uber у Львові працюватиме за тарифом UberX (це автомобілі економ та комфорт класу). Представники компанії напередодні повідомили, що доступний uberX працюватиме з такими моделями як Skoda Fabia, Renault Logan або Kia Rio.

З моменту запуску і до 26-го лютого (включно) львів’яни можуть скористатися сервісом безкоштовно. «Ми даруємо кожному користувачу знижку 375 грн на 5 поїздок (до 75 грн кожна). Щоб скористатися знижкою, введіть промокод Lviv в розділі ОПЛАТА», – анонсували організатори.

Як зазначили під час презентації, тариф становитиме: 4 грн – подача авто, 5 грн – плата за кожен кілометр, – інформує кореспондент Tvoemisto.tv. Львів’яни зможуть оплачувати поїздки як через безготівковий розрахунок, так і готівкою. Додаток Uber можна завантажити в App store та Google play. Скористатися сервісом без смартфона – неможливо.

Додамо, водії Uber у Львові мають можливість отримувати дохід до 3000 грн/добу та погодинні гарантії до 180 грн/год (гарантована оплата за годину від Uber). Пропонуємо також пояснення водіям, як стати частиною компанії Uber з міжнародним партнером Uberlin. 

Довідка. Uber – міжнародна компанія, заснована у 2009-му році і працює у 68 країнах світу. В Україні цей сервіс таксі доступний вже в Києві та Одесі. Окрім Львова, найближчим часом планується запуск у Харкові та Дніпрі.

Підготував Петро Ткачишин


А поділитися?