У Львові почнуть монтаж валідаторів для е-квитка

logo


У серпні-вересні цього року у Львові планують розпочати монтаж валідаторів. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У Львові триває процес впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті (е-квиток). Про перебіг реалізації цього проекту розповів Сергій Журбенко, начальник відділу автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП “Львівавтодор” під час сьогоднішнього засідання сесії Львівської міської ради.

За інформацією ЛКП “Львівавтодор”, 12 лютого 2019 р, відбулося розкриття пропозицій від учасників тендеру на розробку, постачання, встановлення та обслуговування автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті м. Львова (е-квиток). Подали свої технічні пропозиції 6 консорціумів.

Зараз представники ЛКП “Львівавтодор” та консультанти від ЄБРР опрацьовують пропозиції. Далі буде фінальна частина — це отримання фінансових пропозиції від компаній, які пройдуть за технічними пропозиціями. До кінця травня планують завершити усі тендерні пропозиції і визначити компанію-переможця, яка реалізовуватиме проект впровадження е-квитка у Львові. А орієнтовно в серпні-вересні планують розпочати монтаж валідаторів.

Розпочати впроваджувати електронний квиток планують з електротранспорту, тоді на комунальносу автобусному транспорті і далі — залучення приватних перевізників, які курсують міськими маршрутами. Другим етапом планують залучати приміські маршрути до мережі електронного квитка.

“Технічну пропозицію ми отримали від консорціуму двох Литовських компаній — Ridango і Datel. Остання компанія відома з реалізації своїх проектів з оплати проїзду у Швеції, Таліні. Також їхнє обладнання встановлено в Києві, однак поки ще не працює. Наступна пропозиція від чеської компанії Mikroelektronika, в консорціумі з львівською компанією ТОВ “СофтСерв — муніципальні технології”. Є пропозиція від двох турецьких компаній Kent Rart і Onur. Kent Rart — це відома компанія, яка реалізувала свої проекти з оплати за проїзд у Берграді, США, Туреччині. Четверта пропозиція від консорціум двох компаній — BPC Banking Technologies з Швеції, і ТОВ “Реноме-Смарт” з м Рівне. П’ята пропозиція від компанії PPTexellence з Бельгії. Це неповна пропозиція і фірма мало відома. Шоста пропозиція від консорціуму трьох італійських компаній AlmavivA, AEP Ticketing Solutions, Swarko Mizar та львівської компанії ТОВ “Сварко Україна”. Це дуже потужні компанії і ми очікували, що вони подадуть свої пропозиції”, — повідомив Сергій Журбенко, начальник відділу автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП “Львівавтодор”.

В августе-сентябре этого года во Львове планируют начать монтаж валидаторов. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как рассказал Сергей Журбенко, начальник отдела автоматизированной системы оплаты проезда ЛКП “Львовавтодор”, 12 февраля 2019 г., состоялось раскрытие предложений от участников тендера на разработку, поставку, установку и обслуживание автоматизированной системы оплаты проезда в общественном транспорте г. Львова (е-билет). Подали свои технические предложения 6 консорциумов.

Сейчас представители ЛКП “Львовавтодор” и консультанты от ЕБРР прорабатывают предложения. Далее будет финальная часть – получение финансовых предложения от компаний, которые пройдут по техническим предложениями. До конца мая планируется завершить все тендерные предложения и определить компанию-победителя, которая будет реализовывать проект внедрения е-билета во Львове. А ориентировочно в августе-сентябре планируется начать монтаж валидаторов.

Начать внедрять электронный билет планируют с электротранспорта, затем на комунальном автобусном транспорте и дальше – привлечение частных перевозчиков, которые курсируют по городским маршрутам. Вторым этапом планируется привлекать пригородные маршруты в сети электронного билета.

“Техническое предложение мы получили от консорциума двух Литовских компаний – Ridango и Datel. Последняя компания известна по реализации своих проектов по оплате проезда в Швеции, Таллине. Также их оборудование установлено в Киеве, однако пока еще не работает. Следующее предложение от чешской компании Mikroelektronika, в консорциуме с львовской компанией ООО “СофтСерв – муниципальные технологии”. Есть предложение от двух турецких компаний Kent Rart и Onur. Kent Rart – это известная компания, которая реализовала свои проекты по оплате за проезд в Белграде, США, Турции. Четвертое предложение от консорциума двух компаний – BPC Banking Technologies из Швеции, и ООО “Реноме-Смарт” из г. Ровно. Пятое предложение от компании PPTexellence из Бельгии. Это неполное предложение и фирма мало известна. Шестое предложение от консорциума трех итальянских компаний AlmavivA, AEP Ticketing Solutions, Swarko Mizar и львовской компании ООО “Сварко Украина”. Это очень мощные компании и мы ожидали, что они подадут свои предложения”, – сообщил Сергей Журбенко, начальник отдела автоматизированной системы оплаты проезда ЛКП “Львовавтодор”.