У Львові протягом року у Сихівському ЦНАПі надано понад 20 тис адмінпослуг(+фото)

logo
29122_u_lvovi_protjagom_roku_u_sihivskomu_cnapi.jpeg


Протягом року територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг м. Львова на пр. Червоної Калини, 72А (Сихівський район) відвідало понад 30 тис відвідувачів, внаслідок чого зареєстровано понад 21 тис. документів. За цей час надано 20 577 адміністративних послуг.

Серед найактуальніших наданих послуг – послуги Державної реєстраційної служби міської ради – 41% (8479) та послуги щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання – 38% (7752). Водночас надано 6636 послуг з державної реєстрації речового права на нерухоме майно.

Загальна сума наданих платних послуг за рік становить 620 680 грн. Також за цей час про якість наданих послуг опитали понад 800 відвідувачів.

Нагадаємо, Центр надання адміністративних послуг на пр. Червоної Калини, 72А працює щоденно (окрім неділі) і надає такі послуги: реєстрація бізнесу; опіка та піклування; земельні відносини; оформлення та видача паспортів; геодезія, земельний кадастр; торгівля та зовнішня реклама; оренда та реєстрація нерухомості; будівництво та архітектура.

Загалом у Львові працюють такі підрозділи ЦНАП: на пл. Ринок, 1 (Галицький район), на вул. І. Виговського, 32 (Залізничний район), на вул. М. Хвильового, 14а (Шевченківський район), на вул. Костя Левицького, 67 (Личаківський район), та на пр. Червоної Калини, 72А (Сихівський район). Також цьогоріч планують відкрити ЦНАП і у Франківському районі – на вул. Генерала Чупринки, 85.

Про це повідомили у Львівській міській раді


А поділитися?