У Львові протягом тижня безкоштовно стерилізуватимуть безпритульних котів

logo


У львівському комунальному підприємстві “Лев” упродовж тижня безкоштовно стерилізуватимуть безпритульних котів. Таку акцію спільно з ветеринарами Міжнародного благодійного фонду проводять не вперше. Цього разу запланували сотню таких операцій. Про це Суспільному повідомив керівник ЛКП “Лев” Олександр Сенчук.

Безпритульних котів до комунального підприємства “Лев” приносять волонтери, які опікуються тваринами.

“Я не могла дивитися на ту проблему безпритульності, ту безперестанну народжуваність. Шкода їх. Це є Крем-брюле, це кішечка. Два місяці тому її намагалися прилаштувати, наразі ніхто не зголосився”, — каже волонтерка Надія.

Кішка Крем-брюлеСуспільне Львів

Кішка Крем-брюле

Спочатку тварин готують до операції. Їх вакцинують від сказу. Також колють антибіотики, протизапальні ліки та вітаміни. Оперує котів ветеринарний лікар благодійного фонду. Таку акцію організовують вже вчетверте.

“Операція абсолютно безболісна для тварини, яка знаходиться в загальному наркозі. Вона не відчуває нічого. Операція проходить з мінімальними розрізами для того, щоб завдати найменше травм. Після операції тваринка отримує всі необхідні препарати – знеболювальні й себе гарно почуває. Шов знімати потім не потрібно, ниточка сама розсмоктується після трьох тижнів і все”, — каже ветеринарний лікар фонду “Чотири лапи” Олександр Сенчук.

Стерилізація кішкиСуспільне Львів

Стерилізація кішки

Після цього кожній тварині на праве вушко наноситься татуювання — цифра “0”. Це означає, що тварина стерилізована.

Цього тижня заплановано 100 таких операцій. Усі – за попереднім записом.

“Якщо котики не стерилізовані, вони безконтрольно розмножуються і їхня популяція зростає, що є недобре. Відповідно волонтери, які годують цих котиків, можуть зателефонувати до нас і записатися на цю безкоштовну стерилізацію. Потрібно мати з собою переноску, пеленочку, тому що котика відразу потрібно забрати”, — каже керівник комунального підприємства “Лев” Андрій Пінчук.

Стерилізація кішкиСуспільне Львів

Стерилізація кішки

За словами Андрія Пінчука, безпритульних котів у Львові є близько шести тисяч.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону