У Львові ремонтуватимуть вул. Личаківську: трамваї змінять маршрути

logo


У березні мають стартувати ремонтні роботи на вулиці Личаківській: планують реконструкцію ділянки між вулицями Мечникова та Пасічною. Також у планах – оновити трамвайне кільце.фото: Mapio.net

фото: Mapio.net

Як зазначив у коментарі Tvoemisto.tv директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, вулицю Личаківську планують розпочати ремонтувати, коли для цього будуть відповідні погодні умови.

«Йдеться про ділянку від вулиці Мечникова до вулиці Пасічної. Ми маємо замінити колектор під трамвайною колією, який провалювався два рази минулого року. Ремонтні роботи також передбачатимуть реконструкцію трамвайного кільця», – розповів він.

За словами Олега Берези, роботи триватимуть 7-8 місяців. Вулицю відкриватимуть частинами. Тим часом трамваї №2 і №10 курсуватимуть за маршрутом трамвая №7.

Нагадаємо, цього року в міському бюджеті розвитку заклали 4,5 млн гривень на реконструкцію вулиці Личаківської (від вул. Мечникова до вул. Пасічної з кільцем розвороту трамвая). Замовник – ЛКП «Львівавтодор». На цьому відрізку вулиці планують провести реконструкцію трамвайної колії, інженерних мереж, дорожнього покриття.

Опублікувала Юлія Сабадишина