У Львові розгорнуть два тимчасові госпіталі для лікування хворих на Covid-19

logo


image

У Львові розгорнуть два тимчасові госпіталі для лікування хворих на Covid-19. Таке рішення у п’ятницю, 5 березня, прийняли на засіданні міського штабу протидії коронавірусу. Місця розташування цих госпіталів у мерії наразі не розголошують.

«Щойно ми з членами міського штабу з протидії коронавірусу проговорили ряд рішень, які потрібно прийняти в тій ситуації, в якій ми зараз знаходимось. За показниками останнього тижня ми бачимо, що в найближчому періоді (мова йде про 2−3 тижні) може дуже сильно збільшитись кількість захворілих на Covid-19», – сказав під час засідання штабу перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Крім розгортання тимчасових госпіталів, штаб також вирішив:

облаштувати додаткові ліжка для хворих у лікарнях міста;
збільшити денний стаціонар по інших захворюваннях в поліклініках;
комунікувати з представниками галузі послуг щодо дотримання карантинних обмежень;
облаштувати мобільні лабораторії ПЛР-тестування, зокрема в аеропорті;
посилити роботу моніторингових груп;

моніторити відвідуваність шкіл та садочків 9 і 10 березня для подальшого прийняття рішень щодо роботи цих закладів освіти.

Ці рішення штабу планують затвердити на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС, що відбудеться у вівторок, 9 березня.

«У вівторок ми проведемо міську комісію з питань ТЕБ і НС, на якій прийматимемо ці всі рішення. Наразі вони потребують деталізації з точки зору бюджету, юридичної та організаційної сторін», – додав Андрій Москаленко.

Зазначимо, що сьогодні, 5 березня, Львівська обласна комісія з питань ТЕБ і НС рекомендувала перевести всі навчальні заклади Львівщини на дистанційне навчання, а з 15 березня – розпочати канікули.

Нагадаємо, МОЗ віднесло Львівську область із «жовтого» до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки. Станом на 5 березня, на Львівщині на коронавірус захворіли понад 81 тис. мешканців, із яких 2,3 тис. – померли, 70,4 тис. – вилікувались.