У Львові стартувала аматорська баскетбольна ліга Ball

logo


Минулого вікенду стартувала нова аматорська баскетбольна ліга Ball, участь у якій беруть вісім амбітних колективів. Цього року за пальму першості будуть боротися Vita Agro, “Шахтар” (Червоноград), “Rofl team” Самбір/Львів, CrossEnduro, Lvivity, Lviv Boars, Lviv Warriors, Миколаїв-ЛДУФК.

Серед гравців турніру можна зустріти і колишніх професійних баскетболістів, а також молодих гравців зі Львова та області. Андрій Бугаєвський, Віктор Кобзистий та Ярослав Зубрицький привертають увагу зважаючи на їхній досвід та показані у роки кар’єри вміння.

Результати першого туру першого ігрового дня:

Lvivity – Vita Agro – 71:74

Матч розпочався з хорошого старту чемпіонів минулого сезону, команди “Vita Agro”. Перша четверть завершилась з рахунком 27:12. Чемпіони вдало реалізовували 2-очкові кидки і комбінували. Все ж “Lvivity” зібралися після перерви і зіграли неймовірну другу четверть, яка завершилася з рахунком 11-32. “Lvivity” реалізовували 3-очкові кидки з неймовірною точністю (46%). Втім, це їм не допомогло і команда програла чемпіонам з мінімальною різницею в 3 очки. Найкращим у матчі був Станіслав Синьків, який набрав 22 очки та 3 підбирання.

image

Crossenduro – Lviv Boars – 62:73

Команди провели дуже рівну гру. Перша половина матчу завершилась з перевагою “Lviv Boars” в одне очко. У колективів не йшла гра в 3-очковий баскетбол, на двох команди реалізували 13 кидків. У третій четверті “Lviv Boars” змогли відірватися від суперника. Вони довели свою перевагу до 11 очок і здобули перемогу. Найкращим у матчі став Роман Лаухін (18 очок, 16 підборів та 1 передача).

Результат першого туру другого ігрового дня:

Rofl team – “Шахтар” – 73:89

Турнір розпочався невдало для “Rofl team” і дебютанта Ярослава Зубрицького. Команда із Червонограду одразу взяла гру під свій контроль. Вони програли другу половину гри, але набрані очки в першій половині допомогли “Шахтарю” здобути перемогу. На двох команди реалізували 41 кидок з периметра. Зубрицький на досвіді набрав дабл-дабл, але це не допомогло “Rofl team” перемогти. Найкращим у матчі став Володимир Яцковський, у якого 22 очки, 3 підбирання та 4 передачі. Також Яцковський реалізував 6 із 10 3-очкових.

image

Lviv Warriors – Миколаїв-ЛДУФК – 79:59

“Lviv Warriors” вдало розпочали турнір. “Воїни” не відчули супротиву миколаївської команди. Переможці домінували у всіх статистичних показниках. У “воїнів” шість гравців набрали 10 і більше очок. Богдан Баген набрав дабл-дабл – 11 очок і 14 підборів. Також на турнірі дебютував Андрій Бугаєвський як гравець Миколаїв-ЛДУФК. Він зміг набрати 2 очки, 3 підбори та віддав 6 передач.

image

– Це нова команда з давно забутих деяких гравців, які ще грали зі мною, коли я був граючим тренером. Для мене це ігри для задоволення. Нічого більшого, – повідомив Kamp-Sport дебютант ліги Ярослав Зубрицький.

-Чи турбували Вас під час старі травми?- Травми завжди турбують, але рухатись треба, бігати треба, без того буде ще гірше.

– Чи змогли показати себе на максимум у матчі?- Ні, не зміг, бо абсолютно відсутня у мене фізична підготовка. Бігати на дві половини не готовий. Два рази пробіг і немає сил. Функціонально я абсолютно не готовий. Відіграв на досвіді. До наступних ігор наберу форму.

image

– Кого можете виділити із своєї команди?- Молодь команди. Для них це досвід. Нехай пробують, вчаться. Хтось ввійшов добре в гру, особливо молоді хлопці, які у мене тренуються (мова йде про гравців “Львівської Політехніки”). У деяких було помітне хвилювання, але це для них важливий досвід.

Матчі турніру відбуваються у залі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (вул. Вахнянина, 29).